دانشگاه آزاد لامرد زیر ذره بین بازرسان وزارت علوم

1072808 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از لامرد، بازرسان وزارت علوم، پژوهش و تکنولوژی داخل آنها با ارزیابی امکانات و فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، پیشرفت های صورت گرفته در این واحد دانشگاهی را مطلوب و حکایت از مجموعه مدیریتی فعال و اثربخش می دانند.


بیشتر بخوانید:

تحول دانشگاه آزاد اسلامی لامرد با مدیریت فعال و موثر


در ارزیابی مجتمع های آموزش عالی سراسر کشور که به صورت دوره ای توسط کارشناسان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، امکانات و تجهیزات، کارگاه ها و آزمایشگاه ها، کتابخانه ها، دانشکده ها، طرح های تحقیقاتی، مقالات و کتب، بهزیستی، پژوهشی و واحدهای پایه دانشجویی بر اساس استانداردهای این وزارتخانه بررسی و ارزیابی شده و واحدها رتبه بندی می شوند.

در همین راستا بازرسان در بازدید کارشناسان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، پیشرفت های صورت گرفته در این واحد دانشگاهی را نشان دهنده مدیریت موثر دانشگاه دانستند که نشان از تعامل و تعامل بالایی دارد. همکاری بین دانشجویان، کارکنان و وی یکی از اعضای هیئت علمی است.

کارشناسان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انعقاد قرارداد آموزشی، علمی و پژوهشی با مراکز صنعتی و پالایشگاهی، وجود کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مجهز و مدرن، ایجاد زمینه‌های مناسب برای صنعت منطقه، مجتمع دانشگاهی متمرکز، خوابگاه دانشجویی مناسب، مجهز مرکزی. کتابخانه، معلمان فعال در تدوین کتب درسی و ارائه مقالات علمی در مجلات ISI، کلاس های درس مدرن، امکانات رفاهی مطلوب، وجود بزرگترین کارخانه آلومینیوم در لامرد و همجواری با منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی و آب های نیلگون فارس در فارسی خلیج از نقاط قوت و ضعف دانشگاه آزاد است. واحد اسلامی لامرد.

  نحوه فرمت کردن کارت حافظه (SD) - اندروید مدرن

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید