دانشگاه آزاد اهر نماد پیشرفت و توسعه در عرصه آموزش عالی است

1086227 فقط خبر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، احمد محرم زاده در مراسم اختتامیه رویداد ایده آرا با محوریت آموزش و توانمندسازی زنان بدسرپرست و بی سرپرست دانشگاه آزاد، این اقدام مشترک کمیته امداد و دانشگاه آزاد را گامی مثبت در راستای تحقق شعار دانست. سال از نظر اشتغال و کارآفرینی با ارائه طرح های نوآورانه، کمیته امداد می تواند گام های اساسی در جهت توانمندسازی زنان بی سرپرست و بد سرپرست در مشاغل خانگی بردارد و تجهیزات و امکانات تولیدی و اشتغالزا را در قالب این برنامه.

وی نخبگان، مخترعان و مبتکران را افتخار علمی کشور می داند و خواستار توجه ویژه مسئولان به ایده های بدیع آنان متناسب با پیشرفت و توسعه منطقه ارسباران و شهرستان اهر است.

نماینده مردم اهر و هریس در شورای اسلامی ظرفیت های منطقه و شهرستان اهر را در زمینه های مختلف کشاورزی، دامپروری، معدن و صنعت غنی برشمرد و افزود: انتظار می رود با برنامه ریزی دقیق و ابتکار عمل کنیم. خواهد توانست از تمام ذخایر و ظرفیت های منطقه استفاده کند و ارساباران به نفع پیشرفت، تولید و اشتغال منتفع شود.

وی بیان کرد: مسئولان منطقه باید از ایده های خلاقانه و نوآورانه برای تجهیز و ارتقای مراکز رشد دانش بنیان استفاده کنند تا جوانان از ظرفیت های منطقه بهره مند شوند.
محرم زاده در ادامه از اختصاص 500 میلیون تومان تسهیلات برای توسعه و بهسازی مرکز رشد شهرستان اهر خبر داد و گفت: این تسهیلات به زودی به این مرکز پرداخت می شود و انتظار داریم این مرکز در مقایسه با این مرکز پویاتر، تجهیز و آمادگی کامل داشته باشد. سال های گذشته به سمت پیشرفت و توسعه برو.

  کجا می توانیم اقامتگاه جنگلی در سوادکوه اجاره کنیم؟

این نماینده مجلس شهرستان اهر را یکی از قطب های مهم تولید سیب در استان دانست و گفت: با راه اندازی کارخانجات و صنایع جانبی در مقیاس های مختلف و ارائه تسهیلات لازم با بهره کم برای مشاغل خانگی، عرصه میوه جات را فراهم می کند. تولید می تواند در راستای اشتغال زایی ایجاد شود و درآمدزایی برای مددجویان کمیته امداد این شهرستان که انتظار می رود در این زمینه پیشگام باشد را فراهم کند.

محرم زاده کمیته همیاری امام خمینی (ره) را یکی از فعال ترین تشکل های کشور خواند و گفت: با تلاش های ویژه و موثر این نهاد در زمینه حمایت و مساعدت در امر اشتغال داوطلبان، هر طرح و ایده ای که تحت عنوان کمیته مددکاری به مجلس ارائه می شود و اکثریت نمایندگان از آن دفاع و حمایت می کنند.

وی به نقش کمیته امداد در ایجاد اشتغال بسیار موثر اشاره کرد و گفت: این کمیته با تلاش شبانه روزی خود زمینه اشتغال بسیاری را برای زنان بی سرپرست و بدسرپرست کشور فراهم کرده است.

محرم زاده در ادامه از حمایت مجلس از کمک به کمیته امداد استان خبر داد و افزود: اگر توسعه در استان باشد قطعاً توسعه در شهرستان ها خواهیم داشت.

نماینده مردم اهر و هریس از حمایت های ویژه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از چنین برنامه ای و حمایت از راه اندازی مرکز توسعه واحد فناوری در محوطه دانشگاه در ارائه خدمات به مخترعان، مبتکران، قدردانی کرد. افراد خلاق و صاحبان ایده

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید