دانشگاه آزاد اسلامی در رویداد ملی عصر امید، «دیدگاه فناوری» دارد

1076872 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از لنجان، سید مسعود داودی در نشستی تعاملی با شرکت ترابگین ذوب آهن اصفهان، با تاکید بر اینکه نمای دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم «نمای فناورانه» است، اظهار داشت: در گام دوم، نمای دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم «نمای فناورانه» است. این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه فناور با آموزش نیروی انسانی برای کارآفرینی، نوآوری و ایده، ایجاد شغل برای جوانان در اولویت برنامه خود قرار دارد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان به همراه ذوب آهن در این رویداد بزرگ حضوری ویژه و پربار خواهد داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لژان افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان در برنامه تحقیقاتی خود برنامه پایش را بر اساس نقاط قوت، تعداد اساتید و سایر ظرفیت های موجود تهیه و با تشکیل هیئت برای شناسایی و رفع چالش های صنعت همکاری می کند. صنعتگران و متخصصان می توانند در قالب مشاور مهارتی در کنار اساتید دانشگاه به عنوان مشاور به دانشجویان و پژوهشگران کمک کنند و دانشجویان و پژوهشگران نیز می توانند با مراجعه به سامانه دستیاران پژوهشی از موضوعات مختلف موضوع تحقیق خود را انتخاب کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال علمی است که شغل ایجاد کند

معاون فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان افزود: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در علم و عمل از بسیاری از دانشجویان دیگر جلوتر هستند. دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال علمی است که زمینه ساز اشتغال منفعت محور، دانش بنیان و موفقیت روزافزون اجتماعی باشد.

اکبر پیستانی گفت: رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با سه شعار اصلی 1000 گروه پژوهشی و زیرساختی، 1000 شرکت ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی و طراحی شده است. در این رویداد بزرگ هزاران مورد از بهترین زیرساخت های تحقیقاتی و فناوری دانشگاه از جمله تمامی امکانات مانند آزمایشگاه ها، کارگاه ها و مراکز تحقیقاتی به نمایش گذاشته می شود.

  واکنش طارمی به حذف از تیم ملی + فیلم - اندیشه معاصر

عوامل مهم برای شکل گیری ارتباط نهادی بین صنعت و دانشگاه

مدیرعامل شرکت ترابگین همچنین بر پیوند سیستمی صنعت و دانشگاه تاکید کرد: یکی از عوامل مهم در شکل گیری پیوند نهادی صنعت و دانشگاه، توانایی تحقیق، توسعه، کسب فناوری در صنایع و رفع نیازهای صنعت است. -higher مراکز آموزشی

جلال ابوترابی افزود: یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین راه‌های ارتقای پیوند صنعت و دانشگاه، پژوهش‌های مشارکتی است. بنابراین، از آنجایی که تحریم ها در سال های اخیر مشکلات اقتصادی را تشدید کرده است. اما همچنین فرصتی برای بهبود پیوند بین صنعت و دانشگاه بود.

وی با استقبال از شرکت در گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: این دانشگاه با تعریف پایان نامه های محصول محور و کاربردی به دنبال ایجاد زیرساخت ها و برنامه ریزی برای اشتغال جوانان است. لذا امیدواریم دانشگاه آزاد اسلامی شاهد تحولی اساسی در چشم انداز خود باشد و این اتفاق گامی مثبت در شناسایی کل محتوای علم و فناوری باشد.

انتهای پیام/4121/

دیدگاهتان را بنویسید