دانشگاه آزاد اسلامی به تغییر رشته دانشگاه امیدوار است/ دانشگاه آزاد اسلامی زمینه ساز تحقق شعار سال در دوران امید است.

1072873 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به استان آذربایجان شرقی با حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی الهاشویم نماینده آذربایجان شرقی و رهبر معظم انقلاب دیدار و گفتگو کرد. نماز جمعه تبریز

دکتر طهرانچی با تاکید بر لزوم ایفای مسئولیت اجتماعی دانشگاه گفت: همه ارکان دانشگاه در حوزه عفاف و حجاب نقش و تکلیف دارند که در این میان نقش استاد برجسته ترین دیده می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ادبیات کارکنان دانشگاه باید اثرگذار، مرتبط و نتیجه گرا باشد، گفت: در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد با انواع تخلفات به طرق مختلف و با رعایت اصول برخورد کند. چنین دیدگاهی بیانیه ای تحت عنوان تربیت اجتماعی را تدوین و منتشر کردیم که در آن به دنبال ایجاد چرخشی متعالی و مؤثر از شرایط و ادبیات گذشته به مسئولیت اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه عفاف و حجاب مانند سایر بخش ها بودیم. از جهان.

دکتر تکنیکی با بیان اینکه امیدبخشی به جامعه به ویژه جوانان کلید واژه ای تکراری و مهم در نظام فکری مقام معظم رهبری است، گفت: در اواخر اردیبهشت 1401 تصمیم گرفت برای تغییر مسیر امیدوار باشد. از دانشگاه

جشن چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی به بستری برای ارتباط صاحبان ایده و سرمایه در این دانشگاه تبدیل شده است.

وی ادامه داد: جشن چهلمین سال تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی به بستری برای ارتباط صاحبان ایده و سرمایه در دانشگاه تبدیل شده و زمینه ساز حضور هزار ایده، هزار زیرساخت و هزار میلیارد تن سرمایه در این دانشگاه شده است. رویداد.

عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «تولید; وی گفت: بر اساس دانش و ایجاد اشتغال.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری رویداد عصر امید گفت: 8 هزار ایده در سراسر کشور جمع آوری و مورد ارزیابی قرار گرفت که از 8 تا 21 خرداد در نمایشگاه عصر به 1000 و 3000 ایده در این قالب رسید. -امید دانشگاه آزاد اسلامی در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) به ارائه نظرات و تولیدات علمای خود می پردازند.

  آیا شوک بزرگ برای پرسپولیس / کارت قرمز شکست می خورد؟ - اندیشه معاصر

این برنامه 5 ساله با هدف معرفی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان پرورش دهنده خرد و توسعه دهنده فضای انقلابی طراحی شده است.

دکتر طهرانچی در ادامه با بیان اینکه تلاش خود را برای مهار نیروهای جوان انقلاب در دانشگاه آزاد اسلامی انجام داده است، گفت: دو سال پیش در تلاش بودیم تا برنامه ای 5 ساله برای دانشگاه تهیه کنیم. این برنامه از 3 محور و 10 بسته کاری تشکیل شده بود، «هدف ما این بود که بتوانیم دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان پرورش‌دهنده عقل و توسعه‌دهنده فضای انقلابی مطابق با منویات رهبری معرفی کنیم، این هدف ما بود. ارتقای کیفیت و اثربخشی دوره های آموزشی و ارتقای آموزش های فرهنگی، اخلاقی و همسان یکی از بسته های کاری برنامه 5 ساله پاسخگو بودن در قبال جامعه ارتقای جایگاه بین المللی و الهام بخشیدن به پیشرفت علمی در ایجاد اقتدار و تمدن است. همچنین در بسته های کاری مورد بحث قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حفظ انسجام دانشگاه که از خواسته های رهبری دانشگاه آزاد اسلامی است نیز در قالب دانشگاهی موثر و پایدار در این دانشگاه تدوین شده است. سند.”

وی افزود: دستیابی به سازمان یادگیرنده، افزایش بهره وری و ثبات اقتصادی، شبکه سازی منسجم و هم افزا و تحول در فرهنگ سازمانی 4 بسته کاری دیگر است که در سند تحول و تعالی دانشگاه مطرح شده و همه این موارد به سطحی رسیده است. از عمل.”

دکتر طهرانچی با اشاره به اینکه پس از بازگشایی دانشگاه متوجه تغییراتی در رفتار دانشجویان شدیم که ناامیدکننده نبود، گفت: . این عدد برای پسران 90 درصد است.

  صفحه اصلی روزنامه / 27 آذر 1400+ عکس

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پس از تعامل و جلسات به این نتیجه رسیدیم که باید ادبیات خود را موثر، مرتبط و متمرکز بر نتیجه کنیم.

دکتر طهرانچی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم دکتر رنجبران سرپرست جدید دانشگاه آزاد استان آذربایجان شرقی که به خوبی با صنعت و صنعت آشنا هستند بتوانند دانشگاه آزاد اسلامی را به شکلی آبرومندانه تحت عنوان ارتقاء دهند. رهبری به نماینده ولی فقیه در استان.»

مسلمین حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم: دانشگاه آزاد اسلامی نمونه موفق مشارکت مردم در توسعه علمی کشور است.

در این دیدار، خجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به نقش مهم و موثر دانشگاه آزاد اسلامی در کشور، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1380 در سطح کشور قرار دارد. دانشگاه آزاد اسلامی نمونه موفق مشارکت انسانی در توسعه علمی است. نقش این دانشگاه در جبران عقب ماندگی علمی از نظر جمعیت و دانشجو نسبت به کشورهای توسعه یافته بسیار چشمگیر و مهم است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی نقش بسزایی در آموزش عالی کشور داشته است، افزود: البته این تا زمانی است که دولت بودجه جداگانه ای برای این دانشگاه در نظر گرفته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: کاهش جمعیت جوان کشور برای بسیاری از دانشگاه های کشور با چالش های بسیار جدی مواجه است و قطعا دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل تعداد زیاد واحدهای خود در مقطعی با این مشکل مواجه بوده است. در کل کشور.

وی ادامه داد: از دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی انتظارات ویژه ای در زمینه صنعت، خدمات، پزشکی و انرژی هسته ای وجود دارد و یکی از ویژگی های مثبت رئیس جدید استان ارتباط وی با صنعت است. ارتباط آنها با صنعت

  چرا دائما گرسنه هستیم؟ - اندیشه معاصر

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با تقدیر از اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی در حل مشکلات مختلف کشور، گفت: با آگاهی از ارتباط با موضوع محوری دانشگاه ها؛ دانشگاه آزاد اسلامی در راستای رفع مشکلات و مشکلات موجود در این دانشگاه، در راستای تحقق اهداف و برنامه ریزی های انجام شده در این زمینه تلاش می کند. چرا که دانشگاه باید از ظرفیت عظیم علمی خود برای حل مشکلات کشور استفاده کند.

وی ادامه داد: امیدواریم رسیدگی به دغدغه های مردم دریاچه ارومیه از سوی دانشگاهیان بر اساس همین آمایش سرزمینی مورد توجه قرار گیرد و برای رفع این موضوع تلاش شود.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: با توجه به سند تحول 5 ساله دانشگاه آزاد اسلامی که سال گذشته ارائه شد، دانشگاه آزاد اسلامی تبدیل به یک دانشگاه مشکل گشا می شود که امیدواریم به آن توجه شود. پتانسیل های موجود در سراسر کشور به ویژه در استان آذربایجان شرقی منجر به افزایش چشمگیر تولید افراد دانش بنیان خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه چهره های انقلابی خوبی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد که می توانند در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری گام بردارند، خاطرنشان کرد: معنویت در کنار تحصیل نیز یکی از موضوعاتی است که در دانشگاه های ما وجود دارد که البته همواره مورد بررسی قرار گرفته است. ” جوان ها را نباید از روی ظاهرشان قضاوت کرد، بلکه باید برخی از تفاوت های ظاهری آنها را با توجه به شرایط جوانی شان بیان کرد.

وی در پایان گفت: باید از نیروهای جوان کشور محافظت و مراقبت شود تا در دام نقشه های دشمن نیفتند; ما نباید با دست خود جوانان را از دین دور کنیم و به سوی دشمن سوق دهیم.

انتهای پیام/4040/

دیدگاهتان را بنویسید