دانشجویان سما 5 مقام کشوری را بازداشت کردند

1082037 فقط خبر

فاطمه آگاه در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از جهرم، اظهار کرد: آخرین آزمون سی امین دوره مسابقات دانش آموزی درس هایی از قرآن با هماهنگی و همکاری اداره کل قرآن، عترت و اقامه نماز، وزارت آموزش و پرورش و معاونت پرورشی و فرهنگی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها (قرآن آرات و اقامه نماز).

وی افزود: این آزمون از بین دانش آموزان منتخب دوره اول و دوم متوسطه و ششم ابتدایی در بیش از 5000 مدرسه و بالغ بر 2 میلیون و 700 هزار دانش آموز مقطع متوسطه و ششم ابتدایی برگزار شد. حدود 40 درصد از کل دانش آموزانی که در این مسابقات شرکت کردند، «آنها دریافتند دانش آموزان مدارس سما جهرم رتبه اول تا پنجم این مسابقات کشوری را کسب کردند.


بیشتر بخوانید:

کسب 3 مقام کشوری توسط دانش آموزان سما جهرم


معاون آموزش عمومی و مهارت آموزی دانشگاه اسلامی جزاد جهرم گفت: توجه به قرآن و ترویج فرهنگ قرآنی از تمایزات ارزنده مدارس سما و مدارس سما شهرستان جهرم است. اهتمام فراوان به پویایی و فعالیت های درخشان و استعداد شناسایی دانش آموزان در این زمینه.

وی با اعلام اسامی دانش آموزان اول تا پنجم سما جهرم افزود: ریحانه بهمنی فارسی دانش آموز پایه ششم کشوری رتبه اول، محیا بهروان دانش آموز پایه ششم رتبه دوم، فاطمه رحمانیان کوشکی رتبه دوم را کسب کردند. دانش آموز کلاس ششم، فاطمه کشاورز دانش آموز پایه ششم و امیرحسین غفاری دانش آموز کلاس ششم سما رتبه پنجم کشوری را کسب کردند.

انتهای پیام/4117/4062/

  پنج تفاوت مهم بین زن و مرد در رابطه جنسی - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید