داستان جشن تولدی که غرق در خاک و خون شد – فکری مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دو مرد پس از مصرف مشروبات الکلی و تیراندازی در یک جشن تولد در باغی در باکرشهر شرکت کردند. این درگیری از باکرشهر شرق تهران بر سر انتقام ادامه یافت.

در پی انتشار این خبر تیمی از ماموران پلیس با توجه به انتقال این دو جوان به بیمارستانی در حوالی کلانتری با دستور بازپرس دادسرا راهی بیمارستان شدند و تحقیقات مقدماتی را برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت آغاز کردند.

در تحقیقات میدانی مشخص شد دو جوان تهرانی پس از مصرف مشروبات الکلی در روز تولدشان با چند جوان دیگر درگیر شده و با شلیک گلوله کشته شدند.

ماموران کلانتری با دریافت این اطلاعات با شناسایی هویت و هویت متهم اصلی این پرونده در تهران، به تحقیق از افراد حاضر در جشن تولد و انجام اقدامات اطلاعاتی پرداختند.

تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه داشت تا روز پنجشنبه 23 دی ماه ماموران کلانتری 121 سلیمانیه توسط دو شرور در خیابان لرستان مورد ضرب و شتم و تیراندازی ملکی قرار گرفتند.

مرگ پدر صاحب ملک یک شب قبل از حمله اشرار

تحقیقات کارگروه پلیس 121 سلیمانیه به دستور دادستانی آغاز شد و مشخص شد دو تبهکار با حضور در یک جشن تولد در باکرشهر و تلافی جویانه به یک شرکت مسکونی حمله کردند اما به دلیل فوت پدر مالک هیچکس در محل حضور نداشت.

پلیس سلیمانیه پس از بازرسی از دوربین های مداربسته تصویری و تحقیقات از صاحب ملک متوجه شد که متهمان پس از رانندگی با پلاک مخدوش 206 با یک قبضه کلت کمری متواری شده اند.

  کاهش محدودیت های عروق کرونر، دلیل اصلی قاچاق در تهران - تفکر مدرن

دستگیری متهمان تیراندازی و شرارت در تهران

با استقرار مخفیگاه متهمان، تیم عملیاتی پلیس با هماهنگی بازپرس دادسرا پس از چند ساعت تعقیب و گریز و مراقبت، دو شرور را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

متهمان پس از انتقال به کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه در بازجویی های اولیه به حمله با چوب و قمه به یک شرکت مسکن اعتراف کردند.

پس از دستگیری دو مرد انتقام جو، پلیس در گام بعدی تحقیقات میدانی یک هفته بعد یعنی 26 دی ماه، عامل اصلی جشن عید باغ باکرشهر را پس از خروج از منطقه دولت آباد با یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کرد.

بر اساس این گزارش، متهمان پس از اعترافات برای محاکمه به دادسرای کهریزک منتقل شدند و تحقیقات توسط منشی دادگاه در حال انجام است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1254503

دیدگاهتان را بنویسید