دارندگان بیت کوین فروشنده شدند

بیت کوین در حال حاضر در حدود 23400 دلار معامله می شود که بیش از دو درصد کاهش دارد. بازده هفتگی آن بیش از 2 درصد است.

3497 952 فقط خبر

به گزارش گروه اقتصادی آنا، بیت کوین در حال حاضر با بیش از دو درصد کاهش با قیمت 23400 دلار معامله می شود. بازده هفتگی آن بیش از 2 درصد است.

بیش از ۲۵ میلیارد دلار بیت کوین در شبانه روز گذشته معامله شد و ارزش بازار این ارز ۴۵۳ میلیارد دلار است.

وب سایت newsbtc به عنوان یکی از مراجع تحلیلی بازار ارزهای دیجیتال در تحلیلی که امروز از بیت کوین منتشر شده، می نویسد حمایت های اصلی این ارز 23600 دلار و 23500 دلار است که البته اخیرا قیمت به زیر این سطوح سقوط کرده و ممکن است دوباره به سطح بالایی خود بازگشته و در حال حاضر نمی توان این پشتیبانی ها را از دست رفته در نظر گرفت. مقاومت های کلیدی 24000 دلار، 24200 دلار و 24500 دلار هستند.

البته در حالی که بیت کوین اخیراً رفتار صعودی از خود نشان داده است، وب سایت گلاسنود به عنوان یکی از مراجع آماری بازار ارزهای دیجیتال گزارش داده است که دارندگان بلندمدت بیت کوین اخیراً رفتار خود را از انباشتگی به بیت کوین تغییر داده اند که در حال حاضر با کاهش بیشتری روبرو شده است. بیش از دو درصد.در حدود 23400 دلار معامله می شود.بازده هفتگی آن بیش از 2 درصد است. بیش از ۲۵ میلیارد دلار بیت کوین در شبانه روز گذشته معامله شد و ارزش بازار این ارز ۴۵۳ میلیارد دلار است.

  پیشنهاد کارشناس بورس به سهامداران

بازده هفتگی اتریوم به 9 درصد رسید که بازده خوبی محسوب می شود. اتریوم با ارزش بازار 214 میلیارد دلاری، در شب گذشته بیش از 15 میلیارد دلار معامله کرده است.

در حال حاضر این آلتکوین که بزرگترین آلتکوین در بازار محسوب می شود، میانگین متحرک 20، 50 و 100 روزه را پشت سر گذاشته است که به گفته معامله گران می تواند نویدی برای رشد آتی آن باشد.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید