دادات:::: آآآا ارآ ضاج

1044295 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا، سید جواد ساداتی‌نژاد، وزیر جهاد گشاورزی در جلسه‌گاه امنیت غذایی که در سالن اقتصاد وزارت کشاورزی جهاد برگزار شد، با توجه به رشد جذب جوجه‌های یک روزه در واحدهای پرورش مرغ گوشتی، گفت: در این راستا می‌بایست توانایی انجام شود. زنجیره‌های پرورش جوجه‌ریزی ۳۰ درصد افزایش می‌یابد.

و مردم سرزمین قوم سرزمین خداوند و مردمان زمین خدا،

سادات‌نژاد بر رفع سوء اثر سوابق چک‌های برگشتی بنگاه‌های اقتصادی مشمول طرح مردم‌سازی نظام پرداخت یارانه‌های بخش کشاورزی و تسریع فرآیند پرداخت‌های طرح‌های چندگانه کرد.

وی با توجه به اینکه در تمام مراحل مردمی سازی یارانه‌ها از تولیدکنندگان حمایت خواهند شد، اعلام کرد: مرغدارانی که در فصل جوجه ریزی دارند، نگران فروش محصول خود پس از ۴۵ روز نباشند، چراکه پشتیبانی امور دام از همین محصول مازاد مرغداران هستند. تو دوست خوب دنیا هستی.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه نشان می‌دهد که در اولین اجرای طرح‌های هدفمندی یارانه‌ها، کاهش مصرف رخ‌دهد، اضافه می‌کند: اما به‌مرور بازار به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد و حتی برخی از مصرف‌کنندگان بیشتر از قبل می‌شوند، اما می‌توانند نگران بازار فروش خود باشند، مطمئن باشند. می‌دهیم که هر چه تولید مازاد باشد، ما خریداری می‌کنیم.

وی افزود: به‌طور مثال در زمینه مرغ، ما در روزهای گذشته تا روزانه هزار تن خریدیم، اما اکنون این رقم به ۷۰۰ تن رسیده است که نشان می‌دهد رو به رشد است.

ساداتی نژاد با توجه به هر لحظه‌ای که لازم باشد، خرید تضمینی انجام می‌شود، مشخص کرد: در مورد شیر هم‌چنین است و صنایع لبنی نیز با این شعار که «نمی‌م یک لیتر شیر دامدار ایرانی روی زمین است» به میدان آمده و می‌شود. سهمان باز سازمان تثون رستایی بهرابی جابه شیر اقدم مهیند.

  یحیی پس از باخت چه کنایه ای به بازیکنان پرسپولیس کرد - تفکری مدرن

وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اختصاص 20000 تومان سرمایه ارزان قیمت برای سرمایه گذاری در گردش، اظهار داشت: سازوکارهای معمول بانکی برای دریافت مدت هزینه، در این زمینه به 6 ماه معلق می شود تا هزینه ها با سهولت انجام شود و علاوه بر آن، نمی دانم چه کنم.

انتهای پیام / ۴۱۲۹ /

دیدگاهتان را بنویسید