خواندن پرده راه رویا/ مادران راوی حماسه کربلا می شوند

حوزه هنری کودکان و نوجوانان برگزار می کند؛

کمپین فرافکنی جاده رویایی توسط حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار می شود.

18534 544 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، کمپین اکران در مسیر یک رویا با همت حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار می شود. این کمپین فرصتی است برای مادران عمود بر عمود و موکب به موکب تا کودکان را در مسیر اربعین به محجبه خوانی خود بکشانند و راوی قصه های کربلا باشند. گروه مجازی هنر کودک و نوجوان نیز در این راه در کنار مادران است و آنها می توانند از صفحه خوانی خود در این گروه ضبطی بگذارند تا این قصه ها ادامه پیدا کند.

این مجموعه پرده خوانی توسط مجموعه مهید تهیه شده است و از طریق سایت راویان مادر می توانند بسته پرده، فایل آموزشی و کتاب صوتی را به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی تهیه کرده و با خود به کربلا ببرند و یک همراه و همدم. هر چه کودکان عبادت امام حسین (ع) را بیشتر بفهمند؛ سفر بهتری خواهند داشت.

البته لازم به ذکر است که بسیاری از هزینه های این بسته پرده خوانی بر عهده بانیان این کمپین است و مادران داوطلب می توانند به صورت بسته یا تکی به سایت مراجعه و با قیمت کمتری اقدام به خرید کنند. گام

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این کمپین و کسب اطلاعات بیشتر به اینستاگرام حوزه هنری کودک و نوجوان به نشانی [email protected] و یا وب سایت https://masireroyaei.ir/ مراجعه کنند.
و شماره تماس 021910888753.

همچنین می توانید از طریق واتساپ با پشتیبانی 09397105553 تماس بگیرید.

  ادامه آتش سوزی در نیومکزیکو - خبرگزاری آنا

مهلت ارسال آثار تا 10 مهرماه 1401 خواهد بود

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید