خنثی سازی توطئه دشمن با فرهنگ جهاد و شهادت

1067904 فقط خبر

علی افروس که در مراسم تشییع پیکر سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به همراه جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در منزل فاطمه کرمانی از شهدا حضور یافت، گفت: مفتخریم که استان خوزستان نیز شهیدی تقدیم کرده است.


بیشتر بخوانید:

تقدیم هدایای زینب سلیمانی به خانواده شهیدان عبداللهی و زنجانی


وی افزود: تا زمانی که فرهنگ جهاد و شهادت با گوشت و خون مردم آمیخته است، دشمنان این ملت نمی توانند این شعله فروزان را با ترفندهای خود خاموش یا ضعیف کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه ما پیرو راه شهدا هستیم، خطاب به خانواده شهید افزود: به شما تبریک می گویم که همچنان با این روحیه عالی از این مدرسه پربرکت و مؤمن حمایت می کنید.

پدر شهیده فاطمه کرمانی که مردی تنهاست نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه هرگز از اینکه به مراسم تشییع سردار دلا آمدیم پشیمان نخواهیم شد، گفت: من دخترم فاطمه را در این راه و مکتب حاج کاسم فدا کردم. به عشق سردار و طبق قراردادی که با حضرت آقا بسته ایم، این دو فرزند من، همسر و جانم قربانی حاج قاسم و مقام معظم رهبری هستیم.

وی افزود: مطمئن باشید اگر یک بار یا بیش از صد بار بیایم و فرزندانم را در راه حاج قاسم و مدارس ولایت از دست بدهم، لحظه ای پشیمان نمی شوم و مطمئن باشید آخرین قطره خونم خواهد بود. در راه مدرسه حج ما هستیم و خواهیم بود.

بنا بر این گزارش، شهید فاطمه کرمانی مقدم یک سال و نیم بود که به همراه پدر و مادرش برای شرکت در مراسم تشییع پیکر سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به کرمان سفر کردند. او از پدرش جدا می شود و موجی از مردم می برد و مادر و دختر زیر دست و پای جمعیت تشییع جنازه می افتند و پس از چند ساعت بستری شدن در بیمارستان به پدر اطلاع می دهند که همسر و فرزندت در بیمارستان.

  جدیدترین قیمت پورشه در بازار ایران امروز 15 اسفند 1393 - اندیشه معاصر

با عجله خود را به بیمارستان رسانده و در آنجا همسرش را مجروح روی تخت بیمارستان می بیند و به دیدن دختر بچه می رود که متوجه می شود فاطمه ثنا فدای مدرسه حاج قاسم شده است.

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید