خلیج فارس به هیچ وجه سیاسی نیست و من با افتخار در مورد آن مطالعه کردم

1067981 فقط خبر

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج؛ شب گذشته ویژه برنامه ماه مبارک رمضان به سرپرستی کاسم افشار خواننده محبوب کشور برگزار شد. وی پس از اجرای برنامه خلیج فارس و آرامش با مجریان برنامه به گفتگو پیرامون اهمیت خلیج فارس برای ایرانیان پرداخت. افشار همچنین در پایان برنامه به بیان خاطرات ماه مبارک رمضان پرداخت.

این خواننده پاپ گفت: نام خلیج فارس و ایرانی بودن برای من افتخار بزرگی است. ترانه «خلیج فارس» را در سال 1359 خواندم و خوشبختانه توانستم آن را به یک آهنگ شناخته شده تبدیل کنم و اکنون بسیار به آن افتخار می کنم.

افشار در خصوص خلیج فارس ایران گفت: اگر به گذشته های دور برگردیم می بینیم که حتی یک وجب از خاک اصلی ایران برداشته نشده است. خلیج فارس همانطور که از نامش پیداست متعلق به ایران است و نمی توان آن را از کشور جدا کرد. خلیج فارس ربطی به سیاست ندارد و اجرای قطعاتی مانند خلیج فارس متعلق به مردم ایران است.

وی افزود: در گذشته دو آهنگ منتشر کرده ام و یک قطعه بعد از عید فطر امسال منتشر می شود. این آهنگ بسیار اجتماعی است و در حال فیلمبرداری و تصحیح است. ملودی این اثر را عباس اسدزاده سروده و شعر او را بابک صحرایی خوانده است.

وی گفت: بهترین خاطره من از ماه مبارک رمضان مربوط به 10 یا 14 سالگی است که همسایه ها به در می زدند تا سحر همدیگر را بیدار کنند. خانواده ها.

ویژه برنامه ماه مبارک رمضان که هر شب ساعت 21:40 به تهیه کنندگی کاوه امیری جاوید از شبکه 5 سیما پخش می شود شب گذشته با حضور یک خواننده پاپ روی آنتن رفت. در این برنامه پس از پخش آیتم ها، موزیک ویدیو و اجرای موزیک؛ گادوسیه صالحی و بابک افرا با کاسم افشار به گفتگو نشستند. بینندگان ماه مبارک رمضان می توانند عکس، فیلم و اطلاعات بیشتر از این برنامه را در فضای مجازی مشاهده کنند.

  مشارکت 85 درصدی پزشکان در طرح تجویز الکترونیک - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4104/

دیدگاهتان را بنویسید