خلاصه بازی استقلال 0-2 سپاهان+فیلم

تعداد بازدید: 0

تیم های استقلال و سپاهان در نخستین دیدار خود در بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:05 امروز (جمعه 31 مردادماه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید. . یاسین سلمانی در دقیقه 53 و رامین رضاییان در دقیقه 57 برای زردپوشان اصفهانی گلزنی کردند تا مورائیس در بازی هفته ابتدایی لیگ برتر مقابل پرتغالی ها پیروز شود.

استقلال که در فصل قبل با هدایت فرهاد مجیدی رکورد 30 بازی بدون شکست را به نام خود ثبت کرده بود، در اولین بازی فصل بیست و دوم شکست خورد. آخرین باخت استقلال 379 روز پیش و در هفته پایانی لیگ بیستم مقابل سپاهان در تهران بود.

نیمه اول

دقیقه 6: بی توجهی رامین رضایان و خطا روی این بازیکن در ضربات ایستگاهی، کارت زرد را به همراه داشت.

دقیقه 28: پاس ارسالی بازیکنان استقلال در محوطه جریمه سپاهان به مدافع اصفهانی برخورد کرد که در این صحنه ساپینتو و استقلالی ها اعتقاد به پنالتی داشتند.

دقیقه 35: ارسال تیز یامگا به شکل خطرناکی از مقابل دروازه سپاهان به بیرون رفت که در ادامه ضربه جلالی توسط مدافعان مهار شد.

دقیقه 45: ضربه ایستگاهی مستقیم سود سپاهان را امید نورافکن با ضربه محکمی به سمت دروازه استقلال فرستاد که سیدحسین حسینی با واکنش توپ را دفع کرد. توپ برگشت در موقعیت بسیار خوبی زیر پای فرشاد احمدزاده قرار گرفت اما ضربه حسینی از خط ششم باز هم با واکنشی عالی توسط حسینی به کرنر فرستاده شد.

  آیا مهاجم به یک پیکان استقلالی تبدیل می شود؟ - اندیشه معاصر

نیمه دوم

دقیقه 45: محمد علینژاد دیگر احتیاط این دیدار از سوی تیم سپاهان بود.

دقیقه 53: حمله تند سپاهانی ها از جناح راست علینژاد، زردپوشان اصفهانی را به گل اول این دیدار رساند. علی نژاد یک ورود تماشایی به محوطه جریمه استقلال انجام داد و با یک پاس کوتاه توپ را در نزدیکی نقطه پنالتی به یاسین سلمانی رساند و ضربه کناری دقیق این بازیکن وارد دروازه سید حسین حسینی شد.

دقیقه 54: سپاهانی ها پس از گلزنی دوباره به ضد حمله خطرناکی رفتند که این بار روزبه چسمی با مالکیت توپ را از موگانلو دور کرد.

دقیقه 57: بازیکنان سپاهان تسلیم نشدند و با ضدحمله سریع رامین رضایان باز هم به گل دوم رسیدند. ضربه رضایان از محوطه جریمه پس از برخورد با پای روزبه چسمی تغییر جهت داد و تبدیل به گل دوم زردپوشان اصفهانی شد.

دقیقه 64: پرتاب بلند بازیکنان استقلال موقعیت خطرناکی ایجاد می کرد اما رشید مظاهری توپ را از ارسلان مطهری دور کرد.

دقیقه 72: ضربه فنی ریگی از پشت محوطه جریمه به طرز خطرناکی از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 85: صحنه مشکوک پنالتی در محوطه جریمه سپاهان صدای استقلالی را بلند کرد. در این صحنه مدافع سپاهان به دور آرمان رمضانی رفت اما داور پنالتی را باور نکرد.

دقیقه 90: تاخیر سپاهانی ها ضد حمله خطرناک این تیم را به باد داد و ضربه فنی حسینی در این صحنه نیز از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 1+90: محمد کریمی از داور کارت زرد گرفت.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، رزبه چشمی، رافائل سیلوا (62-امیرعلی صادقی)، جعفر سلمانی، عارف غلامی، رضا میرزایی (62-پیمان بابایی)، ابوالفضل جلالی، مهدی مهدی پور، زبیر شهدعس، 62، زبیر شهنافس مطهری) و کوین یاماگا.

  دومینوهای Omicron و خطر عود فاجعه مرگ

ترکیب سپاهان: رشید مظاهری، رناتو دا سیلویرا، محمد دانشگر، امید نورافکن (میلاد زکی پور-84)، رامین رضاییان، مسعود ریقی، محمد کریمی، یاسین سلمانی (نیلسون جونیور-84)، فرشاد احمدزاده (محمدرضا-73) محمد علی نژاد و شهریار موگانلو.

داور: بیژن حیدری

دیدگاهتان را بنویسید