خفه کردن جنجالی عروس 18 ساله در خیابان – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، تازه عروس و عروس مرموز که برای تریاک خود به پول غیرمنتظره نیاز داشتند، چاره ای جز جنایت نداشتند.

دستور توقف

ساعت 7 صبح روز شنبه 16 آذرماه، دستان پلیس 142 کن به رفتار زن و مرد جوانی که سوار بر خودروی پراید سفید رنگ بودند مشکوک شد و به آنها دستور ایست داد. مرد جوان پشت فرمان خودرو با وجود دستور ایست پلیس، پا بر روی پدال گاز خودرویش گذاشت و همین کافی بود تا تعقیب و گریز پلیس آغاز شود و ماموران گشت پس از تعقیب و گریز طولانی موفق شدند خودروی زوج جوانی را بگیرند. راننده و زن جوان در عملیات پلیس برای فرار با پای پیاده بازداشت می شوند.

طعمه اول

در ابتدا زوج جوان خود را بی گناه دانستند و مدعی شدند که می ترسند فرار کنند اما پلیس در بازرسی از خودرو تعداد زیادی کیف، کوله پشتی و گوشی موبایل مسروقه کشف کرد که مشخص شد سارقان حرفه ای بوده اند.

تحقیقات پلیسی ادامه یافت که ناگهان یکی از گوشی های مسروقه زنگ خورد و ماموران در پاسخ به این تماس اطلاع پیدا کردند که گوشی موبایل شب گذشته توسط زن جوانی در منطقه فردیس کرج به سرقت رفته و سپس زن جوان به سمت کلانتری برای شناسایی سارقان دعوت شد.

زن 30 ساله ای با دیدن این زوج جوان ترس در چهره او ظاهر شد و گفت: دیشب منتظر تاکسی بودم که مرد جوان با خودروی پرایدش جلوی ماشینم ایستاد و من سوار شدم. ماشین در صندلی جلو کمتر از یک دقیقه بعد، زن جوانی که در صندلی عقب نشسته بود، چاقویی را در گلویم فرو کرد و سعی کرد مرا ساکت کند. او تلفن همراه، پول و وسایلم را گرفت. ماشینشون رو میبرم

  معرفی یک مهاجم خطرناک در پرسپولیس - تفکری مدرن

وی افزود: از شب گذشته هر وقت تماس گرفتم تا آخرین تماس با پلیس هیچکس جوابگوی تلفن همراهم نبود و متوجه شدم آنها دستگیر شده اند.

اجبار پسر دانشجو

ماموران پس از بازرسی یک لپ تاپ و مدارک پسر جوانی را کشف کردند که در تماس با دارنده کارت ملی موفق به شناسایی دانش آموز جوان شدند.

پسر جوان در کلانتری حاضر شد و پس از شناسایی زوج جوان گفت: من دانشجوی دانشگاه کوم هستم و قصد داشتم به این شهر بروم که با خانم جوانی سوار بر خودروی پراید سفید رنگ شدم. صندلی عقب و در راه بودم، ناگهان زن جوان با چاقو به گلویم زد و تهدیدم کرد که خواهد کشت.

وی افزود: شوکه شده بودم و نتوانستم مقاومت کنم، لپ تاپ، موبایل و کیف پولم را به آنها دادم و سپس در جاده خاکی جاده تهران به کوم مرا از خودرو به پایین پرتاب کردند و متواری شدند.

سرقت وسیله نقلیه

در مرحله بعد تیم پلیسی مدارک یک خودرو را پیدا کردند که در تماس با صاحب خودرو متوجه شدند این زوج 20 روز پیش وانت را سرقت کرده و پس از سرقت وسایل داخل خودرو و دو روز بعد خودرو را رها کردند. خیابان. .

ماموران در بررسی های خود دریافتند زن 18 ساله و مرد 24 ساله معتاد به مواد مخدر شیشه بوده و به 10 فقره سرقت اعتراف کردند.

اعترافات یک زن جوان

محدثه 18 ساله معتاد به شیشه مدعی است که تحت تأثیر مواد مخدر و پول سرقت می کرده است.

زن جوان که چاره ای جز اعتراف نداشت، گفت: چندی پیش به مواد شیشه معتاد شدم و از روی کنجکاوی به سراغ این مواد رفتم و پس از مدتی با مهرداد آشنا شدم که او نیز مانند من معتاد به مواد مخدر بود. “

  رونمایی از عکس الهه حصاری در اتاق خواب - اندیشه معاصر

وی افزود: از آنجایی که هر دو معتاد بودیم و برای تامین مخارج اعتیاد و زندگی خود به پول نیاز داشتیم، تصمیم به سرقت گرفتیم و ابتدا نقشه سرقت را برنامه ریزی کردیم و من به عنوان مسافر در صندلی عقب نشستم و وقتی موضوع ما مهم نبود. یک زن بود. «وگرنه مردی سوار ماشین می‌شد، در فرصتی مناسب، چاقویی را که حمل می‌کردم زیر گلویش گذاشتم و او را تهدید به تجاوز کردم.

زن جوان ادامه داد: ما همیشه قبل از اجرای نقشه از مواد مخدر شیشه استفاده می کردیم و همین باعث می شد به دنبال هیجان باشیم و هیچ وقت از کاری که انجام می دادم نمی ترسیدم، شجاع بودم و به مردان تجاوز می کردم.

محدث گفت: در این مدت تمام پولی را که به دست آورده بودیم و برای وابستگی پرداختیم به دست آوردیم و وقتی پلیس را دیدیم فرار کردیم اما نتوانستیم فرار کنیم و دستگیر شدیم.
انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257652

دیدگاهتان را بنویسید