خطیب: رویکرد وزارت اطلاعات تعامل با مردم برای تامین امنیت پایدار است

1089320 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در نشست جمعی از مدیران حقوقی این وزارتخانه با اشاره به توطئه ها و اقدامات دشمنان به ویژه رژیم صهیونیستی و گروه های تروریستی. علیه امنیت جمهوری اسلامی، از موفقیت های چشمگیر سربازان گمنام امام زمان (عج) در نابودی و خنثی کردن این توطئه ها گزارشی ارائه کرد.

وی با اشاره به تلاش ها و اقدامات وزارت اطلاعات برای پیگیری درخواست ها و درخواست های مردم برای حل مشکلات، گفت: اگر امروز می بینیم که دشمن با تمام اقداماتی که من انجام می دهم نمی تواند از درخواست های مردم برای ضربه زدن به امنیت کشور استفاده کند. یکی از دلایل، رویکرد رایج وزارت اطلاعات و دولت این است که امنیت پایدار در تعامل با مردم در کشور وجود دارد.

وزیر اطلاعات مبارزه با تروریسم، رژیم صهیونیستی و اقدامات خرابکارانه علیه کشور را از دیگر وظایف مهم این وزارتخانه دانست و تاکید کرد: در ماه های اخیر علاوه بر مقابله با توطئه های رژیم صهیونیستی، موفق به حمل و نقل نیز شده ایم. انجام چند عملیات موفق علیه این رژیم که نشان از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) دارد.

انتهای پیام/4164/

  احتمال افزایش 400 درصدی شیبا اینو - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید