خسروی وفا: حضور فوق العاده وزیر ورزش مشکلات قهرمانان پارالمپیک را حل می کند

1087763 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک در پایان ویژه برنامه عید غدیرخم در گردهمایی پیشکسوتان و مدال آوران پارالمپیک گفت: در تلاش هستیم تا پارالمپیک را جمع کنیم. کودکان برای چندین بار مدال آوران گذشته 9 دور قبلی که شامل تمامی دورها می شود، دوباره گرد هم می آیند. باید از فرصتی برای صمیمیت در این دوران استفاده کرد و ورزشکاران از نزدیک یکدیگر را ببینند و خاطره خود را تجدید کنند. خوشحالیم که در این دوره ایام امامت و ولایت و غدیرخم بایرم مصادف شد که دلیل بر شادی است.

وی در خصوص اینکه در بازی های پارالمپیک توکیو عملکرد بسیار خوبی داشتیم و امیدوار است در پاریس هم همین طور باشد، گفت: اردوی ورزشکاران قطع نمی شود. آنها 25 روز یا 20 روز متوالی در اردو هستند. تجربه این چندین سال نشان داده است که سیاستی که ما از نظر کیفی دنبال می کنیم، این هدف گذاری که قابل حفظ و بهبود است، تا به امروز جواب می دهد. برنامه ما این است که در بازی های آسیایی هانگژو و پارالمپیک پاریس با کیفیت بهتری حضور پیدا کنیم. تا آن زمان و مکان برسد تا ببینیم چه نتایجی می گیریم.

و ادامه داد: نقش رسانه ها در اینجا مهم است. البته این یک امر طبیعی است. همیشه از نظر اخبار جهانی در نزدیکی مسابقات توجه بیشتری وجود دارد، اما کار شما کمی دشوارتر می شود. انشاالله بتوانیم با کالاهایی که در مرزهایمان است فعالیت این عزیزان را منعکس کنیم.

خسروی وفا با بیان اینکه ورزشکاران پارالمپیک از حمایت صندوق حمایت از قهرمانان ناراضی هستند، گفت: واقعاً نمی دانم. تنها چیزی که می دانم این است که حقوق پارالمپیک ها و المپیکی ها از اول آوریل برابر شد که خبر خوبی بود. خبر بهتر این بود که وزیر ورزش فقط برای این جلسه به اینجا آمده بود و از نزدیک با مشکلات ورزشکاران آشنا بود و هر کاری نتوانند بکنند حتما دستور می دهند و حل می شود.

  برقص و ترلان ناز و پروانه در باغ! + ویدئو - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید