خرید یک شرکت نانو موجود برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان مراقبت های بهداشتی

636878327125384821 lg فقط خبر

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا؛ Somalogics با پرداخت بیش از 52 میلیون دلار، یکی از شرکت های نانو DNA را خریداری کرد تا با استفاده از توانایی های شرکت، نیازهای سلامت مشتریان خود را برطرف کند.

SomaLogic، یک شرکت بیوتکنولوژی مبتنی بر بولدر، Palamedrix را خریداری کرد. پالامدریز یکی از شرکت های نانو فعال در زمینه DNA است که توسط Somalogics به قیمت 52.5 میلیون دلار خریداری شد.

Somalogics در حال ساختن پلتفرم هایی برای خواندن هزاران پروتئین در نمونه خون یا ادرار بیمار است که ممکن است نشانه های یک بیماری را نشان دهد یا اطلاعات جالبی در مورد سلامت آینده فرد ارائه دهد که می تواند برای یافتن درمان هایی با استفاده از آموزش ماشینی استفاده شود.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد: «پالامدریز تخصص عمیق علمی و مهندسی، فناوری کوچک‌سازی و قابلیت‌های پیشرفته سهولت استفاده را ارائه می‌کند که Somalogics قصد دارد از آن در توسعه نسل بعدی SomaScan Assay استفاده کند».

فناوری این شرکت از حسگرهای زیستی مبتنی بر DNA استفاده می‌کند که مولکول‌های کوچک را در نمونه‌های بیولوژیکی جذب می‌کند تا حضور هر آنالیت را با دقت تک مولکولی تعیین کند.

در نهایت Somalogics به مالکان Palamedriz 35 میلیون دلار، 14 میلیون دلار نقد و 21 میلیون دلار سهام عادی Somalogics پرداخت خواهد کرد. این معامله شامل یک گزینه پس از پرداخت 17.5 میلیون دلاری است که پس از دستیابی به برخی نقاط عطف مبتنی بر درآمد در آینده پرداخت می شود.

انتهای پیام/

  وزیر ارتباطات صبح امروز وارد ارومیه شد

دیدگاهتان را بنویسید