خرید و فروش کارخانجات و سوله های در حال فعالیت در جاده های ویژه و مناطق صنعتی

انجام معاملات صنعتی اعم از خرید و فروش کارخانجات در حال فعالیت، کارخانه های ماشین آلات، سوله ها، سوله ها، دامداری ها، پمپ بنزین ها، زمین های صنعتی و کشاورزی و … کاری بسیار پیچیده و طاقت فرسا است.

2359 457 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا، انجام معاملات صنعتی اعم از خرید و فروش کارخانه های فعال، ماشین آلات، سوله، سوله، دامداری، پمپ بنزین، زمین های صنعتی و کشاورزی و… کاری بسیار پیچیده و فرسایشی است. زیرا سودجویان افرادی را که با قوانین خرید و فروش املاک صنعتی آشنایی ندارند، تعقیب می کنند. با کوچکترین بی احتیاطی سرمایه های چندین ساله مردم را از بین ببرید و این افراد ناخواسته درگیر دعواهای قضایی و حقوقی می شوند.

به همین منظور مالکیت صنعتی کارخانه ایران دارای کارشناسان مجرب فروش و وکلای برتر با بیش از 20 سال سابقه در خرید و فروش کارخانه های فعال، ماشین آلات، سوله، سوله، دام، پمپ بنزین و زمین های صنعتی و کشاورزی در کلیه صنایع می باشد. مناطق تهران اعم از جاده مخصوص، جاده قدیم کرج و کلیه شهرک های صنعتی در کنار کسانی است که قصد سرمایه گذاری در این صنعت را دارند و امور فنی و حقوقی را ارائه و راهنمایی می کنند.

منطقه صنعتی ایران، کارخانه

حوزه تخصصی ایران خرید و فروش کارخانجات در حال فعالیت، ماشین آلات، سوله، سوله، دام، پمپ بنزین، زمین های صنعتی و کشاورزی و خلاصه معاملات املاک صنعتی در سراسر کشور عزیزمان می باشد.

این مرکز با پوشش کلیه شهرهای صنعتی که صنایع کوچک و متوسط ​​و نواحی صنعتی در آن قرار دارند و کلیه مشاغل تولیدی اعم از مواد غذایی، دارویی، شیمیایی، خمیر کاغذ، فلز، ریخته گری، سردخانه، دامپروری و … آماده خدمت رسانی می باشد.

  پاسخ اسرائیل درباره میزبانی بازی پوتین و زلنسکی را دادیم/ توپ در زمین اوکراین است

در این مجموعه با تجربه و فایل کارتی قوی با توجه به سلیقه های مختلف و با توجه به بودجه مردم بهترین توصیه ها را به هموطنان خود می کند. تنظیم مبایعه نامه یا اجاره نامه معتبر و صدور کد رهگیری طبق مقررات اتحادیه مشاوران املاک.

به همین منظور برای سهولت و دسترسی به آگهی های فروش و اجاره و هرگونه املاک صنعتی به سایت irankarkhaneh.com مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید، مشاوران ما آماده خدمت رسانی به شما هستند.

در زیر شما را با برخی شرایط در معاملات آشنا می کنیم.

سوگندنامه:

اصطلاح سوگندنامه اصطلاحی است که تقریباً همه افراد حداقل یک بار آن را شنیده اند و افراد زیادی آن را نتیجه گرفته اند. اما در کنار عبارت مبایعه نامه، اصطلاحاتی مانند بیع، قول و سند نیز وجود دارد که ممکن است هنوز تفاوت آنها با مبایعه نامه برای بسیاری از افراد نامشخص باشد.

مبایعه نامه که بیع نیز نامیده می شود، سندی است که برای عقد بیع یا خرید نوشته می شود. در این قرارداد یکی از طرفین ملک خود را می فروشد و طرف دیگر می پذیرد که آن ملک را بخرد و قیمت آن را بپردازد. در مبایعه نامه هر دو طرف تعهدات مختلفی را در قبال یکدیگر بر عهده می گیرند

تفاوت بین مبایعه نامه و مبایعه نامه

یکی از تفاوت های اصلی بین سفته و مبایعه نامه این است که سفته قول عقد است و به عنوان پیش عقد عمل می کند. اما قولنامه یک تعهد واقعی است و یک قرارداد اساسی محسوب می شود.

  آخرین آمار تاج گذاری و واکسیناسیون جهانی در 15 نوامبر 1400 - اندیشه معاصر

مبایعه نامه مفهوم قول و تعهد دارد اما مبایعه نامه به معنای عقد بیع یا عقد بیع است.

تفاوت دیگر بین مبایعه نامه و مبایعه نامه این است که از آنجایی که مبایعه نامه یک تعهد اساسی است. بنابراین بلافاصله پس از انعقاد آن، مالکیت منتقل می شود، اما در قرارداد، مالکیت منتقل نمی شود و طرفین فقط موظفند اقدامات لازم را برای انعقاد معامله در آینده انجام دهند.

قیمت:

تامان به معنای ارزش و قیمت چیزی است. معاملات مسکن از نظر حقوقی نیز به معنای قیمت ملکی است که خریدار باید به فروشنده بپردازد.

انصراف:

خیار یا خیار فسخ اصطلاحی است در فقه و حقوق به معنای حق فسخ یک طرفه عقد.

فروشنده:

فروشنده پولی است که در قرارداد بیع معامله می شود

ذهن:

اقاله در فقه نیز به معنای درخواست و رضایت به فسخ معامله است;

خیار قبان فهش:

اختلاس زمانی وجود دارد که یکی از طرفین قرارداد به دلیل عدم تعادل در معامله و قیمت آن متضرر شود. در این صورت به دلیل ضرر وارده می تواند قرارداد را فسخ کند

فروشنده:

در قراردادهای ملکی، فروشنده را فروشنده می گویند

اهمیت بازدید و مشاوره با مشاوران شهرک های صنعتی در ایران:

  • آشنایی و دیدار با نامزدها
  • یک ترتیب قراردادی بهتر و موثرتر برای جلوگیری از ضرر هر یک از طرفین
  • انجام کلیه مراحل معاملات ملکی اعم از ارزیابی و ارزیابی املاک
  • بررسی و تخصصی شدن اسناد حقوقی و امور حقوقی
  • هماهنگی های لازم در انجام جلسات و مذاکرات و نهایی شدن قرارداد رسمی و صدور کد رهگیری
  ما در حال رفع موانع برای سازمان های غیردولتی هستیم

دوستان عزیز جهت مشاوره رایگان با شماره 09122006246 تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید