خرید نجومی پرسپولیس در جاده اصفهان! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رضا اسدی که با سختی در نقل و انتقالات به پرسپولیس پیوسته بود بلافاصله پیراهن شماره 8 این تیم را بر تن کرد تا جایگزین خوبی برای احمد نورالهی باشد. او روی نیمکت پرسپولیس یک بازیکن معمولی شد. هر از چند گاهی به عنوان ذخیره بازی می کرد تا اینکه باید در لیگ بیست و یکم ستاره پرسپولیس می شد!

یحیی گل محمدی که در نقل و انتقالات تابستانی اصرار به خرید این هافبک دفاعی داشت، حالا از او ناامید شده است. البته این بدان معنا نیست که سرمربی پرسپولیس به راحتی اجازه جدایی رضا اسد را بدهد یا آن را به تیم های رقیب پرسپولیس بدهد.

پرسپولیس اکنون با کمبود مهاجم با مصدومیت القطری در ضربات عرضی و غیبت شش ماهه از مسابقات رسمی مواجه است. به همین دلیل یحیی گل محمدی در حال بررسی شرایط خرید این مهاجم است. از این رو اگر رضا اسدی موفق شود از این تیم ها مهاجم یا بازیکن خوبی بگیرد، اجازه جدایی و پیوستن به سپاهان یا گل گهر را می دهد. گفته می شود باشگاه پرسپولیس با رضا اسدی برای یکی از دو تیم سپاهان یا گل گهر سیرجان در ازای شهریار مغانلو یا سجاد شهبازاده و سعید صادقی به توافق رسیده است.

البته بعید است سپاهان و گل گهر با جدایی این بازیکنان کلیدی موافقت کنند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246630

  درخواست رسمی عضویت فنلاند و سوئد به ناتو ارسال شده است

دیدگاهتان را بنویسید