خرید جدید یوونتوس در لیست غایبان جام جهانی

1089515 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، پل پوگبا بلافاصله پس از بازگشت به فوتبال ایتالیا پس از 6 سال حضور در منچستریونایتد دچار مصدومیت نابهنگام شد. این ملی پوش فرانسوی در 11 ژوئیه رسماً برای یوونتوس تایید شد اما کمی بعد از دو هفته در تمرینات از ناحیه زانو آسیب دید و اکنون با سؤالات جدی در مورد اینکه آیا او برای فرانسه در جام جهانی 2022 قطر بازی خواهد کرد یا خیر مواجه است. اینطور نبود؟

این بازیکن 29 ساله مدت کوتاهی پس از دستیابی به تغییری که قرار بود پس از 6 سال حضور در منچستریونایتد، حرفه باشگاهی او را به مسیر اصلی بازگرداند، بدترین شکست خود را متحمل شد. او از زمان بازگشت به تورین تنها در یک بازی دوستانه برای یووه حضور داشته است، آن هم در برابر چیواس، و اکنون با یک دوره طولانی در کناره‌های زمین مواجه است. پوگبا چه مدت دور خواهد بود و آیا او دفاع از عنوان قهرمانی جهان فرانسه را از دست خواهد داد؟

آسیب دیدگی پوگبا در ابتدا جدی نبود زیرا او توانست زمین تمرین را با همراهی کادر پزشکی یووه ترک کند. او در جلسات بعدی شرکت کرد و بیانکونری به انجام آزمایشات ادامه داد. به زودی مشخص شد که مشکل دور نگه داشتن پوگبا برای مدتی خواهد بود و یووه در بیانیه ای رسمی فاش کرد که او رباط های زانو خود را پاره کرده است. یوونتوس اعلام کرد: پل پوگبا پس از احساس درد در زانوی راست خود تحت آزمایشات رادیولوژیکی قرار گرفت که نشان دهنده ضایعه منیسک جانبی بود. وی در ساعات بعدی تحت مشاوره تخصصی ارتوپدی قرار می گیرد. بنابراین وی برای ادامه درمان در سفر به دالاس شرکت نخواهد کرد.»

  مربی نساجی به مدت شش جلسه با تیم - اندیشه معاصر برکنار شد

بیشتر بخوانید:


پیشنهادات اولیه مبنی بر اینکه پوگبا حدود سه هفته از میادین دور خواهد بود وجود داشت، به این معنی که او شروع فصل 2022-2023 سری آ را از دست خواهد داد. با این حال، آزمایشات بیشتر میزان کامل این بیماری را نشان داده است و اکنون انتظار می رود که او تحت عمل جراحی قرار گیرد. این او را برای مدت قابل توجهی از میادین دور نگه می دارد و به دنبال آن یک برنامه ریکاوری طولانی خواهد داشت. پوگبا از تور پیش فصل یووه در آمریکا به ایتالیا بازگشته و اکنون در حال بررسی دو راه حل احتمالی برای مشکل زانویش است. در اولین قدم، مردی که دوباره به پیراهن شماره 10 در ورزشگاه آلیانز پیوسته است، تحت عمل جراحی منیسککتومی قرار می گیرد که به حدود دو ماه زمان ریکاوری نیاز دارد و او را برای بازی در پایان اکتبر دوباره در رقابت قرار می دهد.

گزینه دوم، پزشکان را به دنبال بخیه زدن منیسک می‌برد، روشی که سرعت بهبودی کامل بهتری دارد، اما برای تکمیل فرآیند بهبودی طولانی‌تری نیز نیاز دارد. در این صورت پوگبا ممکن است چهار تا پنج ماه از میادین دور باشد. اگر او باید پنج ماه ریکاوری کند، تا سال 2023 به برنامه های ماسیمیلیانو آلگری بازنخواهد گشت. در عین حال، قطر جام جهانی 2022 را از دست خواهد داد. هفت بازی سری آ، همزمان با شروع مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید