خریداران اپل دیگر نیازی به احراز هویت ندارند! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought، اپل تصریح کرد مصرف کنندگانی که قصد خرید محصولات این شرکت را با تخفیف دارند دیگر نیازی به تایید هویت خود ندارند.

پیش از این بسیاری از افرادی که لزوماً معلم یا دانش آموز نبودند می توانستند از سرویس تخفیف UNiDAYS استفاده کنند و گفته می شود اپل که از این وضعیت آسیب دیده است ممکن است در آینده این روند را متوقف کند.

پیش از این، اپل به طور خلاصه از افراد خواسته بود تا اطلاعات هویتی را برای تأیید هویت دانش‌آموز تأیید کنند. اما در نهایت او این الزام را لغو کرد. این به این دلیل است که برخی از معلمان و کارکنان مدرسه نمی توانند وضعیت خود را از طریق سرویس UNiDAYS به درستی بررسی کنند. اکنون افراد می توانند مک، آی پد و سایر محصولات اپل را مجدداً با تخفیف از وب سایت آموزشی این شرکت در ایالات متحده بدون وارد کردن هویت دقیق خود خریداری کنند.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. برای سال‌ها، اپل از UNiDAYS در بسیاری از کشورها، از جمله بریتانیا، استفاده کرده است تا اطمینان حاصل کند که فقط کسانی که واجد شرایط تخفیف‌های آموزشی هستند می‌توانند از تخفیف خرید استفاده کنند.
انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1253711

  سردار فدوی: پیش نیاز پیروزی در جنگ‌های جدید افزایش توان اطلاعاتی است - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید