خدمت به دانشجویان جهادگر به عنوان گام دوم برای روستاهای محروم

به گزارش خبرنگار گروه خبرگزاری آنا از داراب، فعالیت اردوهای جهادی با شعار «گام دوم، گام امیدآفرینی» برای محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مستضعفان روستاهای شمس آباد و براب در شهرستان داراب در زمینه های مختلف با برنامه ریزی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در داراب انجام شد.

دبیر تشکل مجلس شورای اسلامی دانشجویان گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب در گفت وگو با خبرنگار آنا، گفت: این اردو بر اساس دستور مقام معظم رهبری و در دهه امامت و ولایت و با حضور دانشجویان نخبه این واحد دانشگاهی در رشته های مختلف دامپزشکی. ، پزشکی و مامایی، آموزشی، فرهنگی، مشاوره خانواده و مهارت افزایی در راستای محرومیت زدایی انجام شد.

خدمت به دانشجویان جهادگر به عنوان گام دوم برای روستاهای محروم

محمدرضا غلامی افزود: در اردوی جهادی که در شهرستان داراب برگزار شد، حدود 30 نفر از دانشجویان عضو مجلس شورای اسلامی گام دوم و باشگاه طلاب جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب فعالیت های لازم را انجام دادند. در قالب تیم های مختلف..

وی ادامه داد: در قالب این طرح در حوزه پزشکی و مامایی خدمات درمانی مورد بررسی قرار گرفت و به مردم مناطق فقیرنشین شهرستان ارائه شد و در حوزه دامپزشکی نیز واکسیناسیون علیه آبله کوچک بر روی دام های کوچک انجام شد. این دو روستا و اکثر دانش آموزان نیز در کلاس های آموزش و پرورش در جهاد آموزشی شرکت کردند و در فرهنگ سازی شرکت کردند که دستاوردهای این اردوهای جهادی جدای از امید آفرینی و محرومیت زدایی باعث ایجاد احساس وظیفه در دانش آموزان می شود و باعث می شود آنها همیشه با هم روبرو شوند. جامعه و مردم با روحیه ای متفاوت نسبت به قبل .

  قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد امروز 25 بهمن + جدول - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید