خدمات ویژه ماه محرم در ایگپ

1089419 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا، محرم، ماه عزت و آزادگی، پیوند قلوب با حسین بن علی (علیه السلام) و خاندان رسول خدا (صلی الله علیه و آله) است. عزاداری ایام شهادت اباعبدالله با پوست و خون عاشقان حسین (علیه السلام) عجین شده است و همچون دو سال گذشته، هیئت عزاداران حسینی در برپایی مراسم عزاداری همراه و همگام با عزاداران حسینی خواهد بود.

اگرچه قرار است امسال نیز مانند گذشته مجالس عزاداری با رعایت مسائل بهداشتی برگزار شود، اما ظهور مجدد نوع جدیدی از بیماری مخوف کرونا ممکن است منجر به محدودیت های شخصی در این زمینه و وجود فضای مجازی شود. حسینیه می تواند جایگزین مناسبی برای حضور در مراسم باشد. بر اساس روال سال گذشته، مراسم عزاداری ویژه ماه محرم با عنوان «یاکوت» ویژه عاشقان اهل بیت آغاز شد و با شعار «هر خانه یک حسینی» مهمانسرای عزاداران حسینی خواهد بود.

برنامه های مجازی آی جی پی حسینی شامل بخش های مختلفی است که عزاداران اباعبدالله (ع) با توجه به حال و هوای خود می توانند از آنها استفاده کنند.

فصل سوم ویژه ایام سوگواری امام حسین (ع) با عنوان «مهلا» در 10 قسمت در شب های سوم، پنجم، هفتم، نهم، یازدهم، سیزدهم، پانزدهم، هفدهم، نوزدهم و بیست و یکم محرم پخش می شود. این برنامه به میزبانی محمدحسین پویانفر و با حضور مهمانان مختلف سرشناس و با حضور همراه اول تهیه و تولید می شود.

یکی از پرمخاطب ترین قسمت های حسینیه مجازی آیگپ در سال گذشته که حال و هوای خاصی را به خانه های ما آورد، پخش زنده مراسم عزاداری امامزاده صالح (علیه السلام) بود. عزاداری امام حسین علیه السلام با نوای دلنشین مداحی کربلایی محمد حسین پویانفر همراه با برکت کلام سخنرانان مذهبی و به صورت زنده از حرم امامزاده صالح علیه السلام دنبال کنید.

  روسیه آتش بس در فولاد ماریوپل اعلام کرد/ پوتین: بیانیه اروپا درباره حل بحران اوکراین از طریق ارتش غیرمسئولانه

مداحی آنلاین و آفلاین، کلام بزرگان، موسیقی بی صدا با حال و هوای محرم، عبادت عاشورا، کانال های ویژه محرم، پادکست های مختلف، مداحی به زبان های عربی و آذری، سخنرانی های مذهبی و … از دیگر ویژگی های سرویس یاقوت آیگپ است که به کاربران کمک می کند. . در هر مکان و موقعیتی می توانند مراسم عزاداری امام حسین (ع) را برپا کنند و به سبک و سیاق خود عزاداری کنند.

برای استفاده از توابع حسینیه مجازی IGP در سرویس یاقوت و همچنین سایر خدمات این اپلیکیشن اختصاصی کافی است عدد 1 را به شماره 10004427 ارسال و یا از طریق فروشگاه های داخلی دانلود و نصب نمایید.

انتهای خبر/4129/

دیدگاهتان را بنویسید