خدمات آزمایشگاه مدرن بتن در دانشگاه آزاد اسلامی

1076800 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، آزمایشگاه تحقیقاتی بتن واحد یاسوج به عنوان آزمایشگاهی که در مراسم عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی با ایده ایجاد مرکز تخصصی و کاربردی مشاوره حضور خواهد داشت. و خدمات طراحی – آموزشی و پژوهشی با تمرکز بتن در سال 1386 آغاز به کار کرد. هم اکنون با استخدام 1 کارشناس دارای پروانه استاندارد، از بین متخصصان خاص با بیش از 12 سال سابقه کار در کنترل کیفیت و 1 دستیار از شعبه یاسوج با اولویت ارتقاء کیفیت خدمات تخصصی، در سه شاخه تخصصی به فعالیت خود ادامه می دهد. آموزش و پژوهش مهندسی

خدمات موجود

این آزمایشگاه در زمینه مهندسی بتن (مشاوره و طراحی تعمیر و تقویت سازه های بتنی، ارائه طرح اختلاط بتن بر اساس مهندسی محیط زیست شامل بتن های خاص، بتن خود تراکم، بتن سبک، بتن پلیمری و بتن الیافی) لیسانس و آزمایشگاه بتن (تخصص و وضعیت فعلی سازه های بتنی، آزمایشگاه ها و خدمات تخصصی، آزمایش و آزمایش سایر بتن های مخرب)، مواد افزودنی و اجزای بتن (تامین اتصالات ساختمانی و صنعتی، مواد ترمیم بتن، مواد آب بندی بتن، افزودنی های شیمیایی و معدنی). پودر)، آموزش و پژوهش (بتن ضد آب – مقاوم در برابر سایش، مسابقات بتن، دوره های تخصصی، آزمایشات مخرب و غیر مخرب) ارائه خدمات می کند.

امکانات و تجهیزات

کلیه امکانات و تجهیزات موجود در سطح آزمایشگاهی پایه 2 می باشد و از مهمترین آنها می توان به جک 200 تنی برای شکستن بتن و جک دیجیتالی برای شکستن ملات، دستگاه لایروبی، چکش اشمید، دستگاه آلتراسونیک و آرماتور آشکارساز و سقف سنج، دماسنج اشاره کرد. دستگاه، دستگاه لس آنجلس، دستگاه گیره سوپاپ، استخر نگهداری، اشکال استاندارد مکعبی و سیلندرهای نمونه برداری، سری دراپ کامل، سری غربال کامل، غربال لرزان و سایر دستگاه های مرتبط.

  فعالیت های ارزان و علمی شرکت های دانش بنیان در حوزه خاص علم و فناوری

قراردادها و پروژه ها

این آزمایشگاه در آستانه امضای تفاهم نامه اجرایی با سازمان سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد، کانون کارشناسان رسمی استان کهگیلویه و بویراحمد و انجمن انبوه سازان استان کهگیلویه و بویراحمد است. همچنین در مرحله انعقاد قرارداد با سازندگان مصالح و محصولات ساختمانی در بخش خصوصی از جمله واحدهای تولید بتن و مصالح سنگ تمام شده است.

باید بگویم؛ دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با شعار «عصر امید» از 18 تا 11 خردادماه در مصلای تهران میزبان 3000 شرکت دانش بنیان، آزمایشگاه و زیرساخت، یک گروه پژوهشی و یک استارتاپ خواهد بود.

انتهای پیام/4040/

دیدگاهتان را بنویسید