خداحافظی گرم با وزیر بحرینی مخالف اسرائیل + فیلم

1089287 فقط خبر

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، پادشاه بحرین اخیرا شاهزاده می بنت محمد آل خلیفه وزیر فرهنگ و آثار باستانی بحرین را که به عنوان چهره مخالف عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی شناخته می شود متهم کرد که با رژیم صهیونیستی دست نداده است. سفیر رژیم صهیونیستی در منامه از سمت خود برکنار شد.

سفیر آمریکا در منامه در تاریخ 16 ژوئن 2022 مراسمی را برای درگذشت پدرش در منزل وی برگزار کرد و از برخی سفرا و مقامات از جمله “عیتان نای” سفیر رژیم صهیونیستی در بحرین و شیخه “می بنت محمد” دعوت کرد. .

به گزارش رسانه ها، این مقام بحرینی که از اعضای هیئت حاکمه خاندان آل خلیفه است، به دلیل خودداری از دست دادن با سفیر رژیم صهیونیستی در بحرین در این مراسم برکنار شد.

پیش از این، شیخ می بنت محمد مخالفت خود را با یهودی سازی مناطق قدیمی منامه و اجازه سرمایه گذاران “یهودی” آمریکایی برای ساخت محله “یهودیان” اعلام کرده بود.

پس از برکناری وی، فایل ویدئویی منتشر شده در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی از جمله رادیو صدای قدس و خبرگزاری فلسطینی شهاب، نشان می دهد که همکاران این وزیر برکنار شده بحرینی در دو صف طولانی در راهروی تهران او را بدرقه و خداحافظی می کنند. وزارت فرهنگ

همزمان با قدردانی و قدردانی از مواضع این وزیر بحرینی هشتگی در شبکه های اجتماعی راه اندازی شد که با استقبال گسترده شهروندان بحرینی و سایر کشورهای عربی مواجه شد.

وزیر فرهنگ لبنان به شاهزاده می بنت محمد آل خلیفه، وزیر فرهنگ و آثار باستانی بحرین که پدرش استفان باندی، سفیر آمریکا در منامه و ایتان ناه، سفیر این رژیم را در ماه گذشته در مراسم یادبود صهیونیستی در منامه از دست داد، تبریک گفت. بحرین نپذیرفت، عمل او را ستود و به آن احترام گذاشت.

  انجام این کار هر روز به موهای شما آسیب می رساند - یک تفکر مدرن

گروه های مبارز فلسطینی نیز مواضع وی را ستودند و از جمله جنبش جهاد اسلامی فلسطین، همبستگی خود را با وزیر برکنار شده بحرینی اعلام کردند و گفتند که این موضع عملی، شجاعانه و قاطع در رد سازش، تجسم اراده واقعی مردان و زنان است. کشورهای عرب آزاد بودند.

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید