خداحافظی رسمی داور جنجالی فوتبال از دنیای داوری

1089630 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، رضا کرمانشاهی، داور باتجربه فوتبال ایران که در سال های اخیر به دلیل احکام صادره، جنجال ها و جنجال های زیادی را تجربه کرده بود، سرانجام امروز (جمعه) در تاریخ 16 مرداد 1401 از دنیای داوری خداحافظی کرد. حاشیه سمینار آموزشی داوران ایرانی.

رضا کرمانشاهی درباره تصمیم خود برای خداحافظی از داوری فوتبال گفت: کمیته داوران لطف کردند و من را به این کلاس دعوت کردند، اما با توجه به شرایطی که در آن قرار دارم ترجیح می دهم یک جوان جای من را بگیرد و از یک نفر جدید استفاده کنم. امروز رسماً خداحافظی خود را از دنیای داوری اعلام می کنم. امیدوارم این خداحافظی در یک بازی رسمی و دوستانه رسمی شود.

وی در خصوص دلیل این تصمیم گفت: واقعا خسته شدیم. از زمانی که فضای مجازی پدیدار شد، زندگی و کار ما را بیچاره کرد و گاهی شاهد فحاشی های یک بچه 16 ساله هستیم که مردم را ناراحت می کند. دیگر نمی توانم فشار و استرس زیادی را تحمل کنم. من می خواهم یک زندگی آرام داشته باشم.

داور فوتبال ایران در مورد اینکه آیا این تصمیم را با خداداد افشاریان در میان گذاشته است یا خیر، گفت: هنوز با کسی صحبت نکرده ام اما تصمیم خداحافظی را خودم گرفتم.

انتهای پیام/4129/

  موز قهوه ای را به کیسه برنج اضافه کنید! - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید