خبر خوش برای بازنشستگان/ با این شرایط بدون ضامن و بدون بهره وام بگیرید – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بازنشستگانی که برای دریافت تسهیلات 50 میلیون تومانی به بانک ها مراجعه کرده اند، حداقل درآمد خالصی که برای دریافت این وام با نرخ سود 18 درصد دریافت می کنند، 4 میلیون و 500 هزار تن می گویند.

اعطای وام فوری یکی از راه هایی است که از قدیم الایام برای تامین هزینه های زندگی در هر زمینه ای مورد استفاده قرار می گرفته است. امروزه شرایط دریافت وام فوری در هر بخش متفاوت است. متقاضیان هر یک از این وام ها می توانند با ارائه مدارک ویژه به بانک ها و مراکز مستقر مراجعه کرده و وام فوری خود را دریافت کنند.به گزارش Banker، برای دریافت این وام فوری که محدود به 15 میلیون تن و بازپرداخت 36 ماهه است، کافیست ضامن معتبر البته ناگفته نماند که گاهی به تشخیص مدیر شعبه تعداد ضامن ها به دو نفر می رسد. میزان سودی که متقاضیان برای این تسهیلات دریافت می کنند متفاوت است به این معنی که این میزان کارمزد در شهرهای مختلف قابل افزایش و کاهش بوده و مستقیماً با تعرفه بانک ملی تعیین می شود.

از پرداخت 50 میلیون تومان 36 ماه طول می کشد و برای دریافت آن باید کسر از حقوق و فیش 6 میلیون و 600 هزار تومانی ارائه شود. اما این تنها شرط بانک ها برای عدم تعهد متقاضیان در شبکه بانکی تحت عنوان کارت اعتباری و اعتبار خرد مرابحه نیست.

همچنین متولدین قبل از 1335 و بیشتر یعنی. افراد 65 سال به بالا به دلیل عدم پذیرش بیمه عمر می بایست نسبت به معرفی ضامن بازنشسته رسمی اقدام نمایند.

  فرصت های شغلی در حین تحصیل دانشجویان فراهم می شود

این در حالی است که صندوق بازنشستگی بانک ها از تسهیلات 50 میلیون تنی با سود 10 درصد خبر داد. 4 بانک دولتی آماده پرداخت این تسهیلات به بازنشستگان هستند. بازنشستگان بانکی نیز کمک هزینه 60 ماهه را پرداخت می کنند

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277441

دیدگاهتان را بنویسید