خاطرات وحشتناک این عروس داعشی به قول خودش! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، یکی از زنان جوان فریب خورده موسوم به «عروس داعش» در گفتگو با آتلانتیک مهمترین دلیل پیوستن به داعش را ازدواج با یکی از سرکردگان ارشد این گروه دانست.

تانیا جورجاس، 33 ساله، اهل بنگلادش، اما بزرگ شده و بزرگ شده لندن، نژادپرستی شدید بریتانیایی ها و لندنی ها را دلیل اصلی گرایش خود به آموزه های افراطی داعش عنوان می کند.

او در تشریح تجربیات تلخ خود از رفتار نژادپرستانه با لندنی‌ها و خانواده‌هایشان، از جمله پرتاب سنگ به پنجره‌های هر روز و آزار و اذیت آنها، گفت:

عروس داعش کیست؟

در جستجوی انتقام نژادپرستی مردم لندن، او سرانجام او را نزد همسر سابقش جان جورج می برد. جورجاس یک جوان آمریکایی بود که از آموزه های داعش نیز پیروی کرد و به بالاترین سطوح فرماندهی داعش رسید.

حملات 11 سپتامبر در خاک آمریکا و تخریب آسمان خراش های دوقلوی مرکز تجارت جهانی در نیویورک توسط دو هواپیما نقطه عطفی در گرایش عمیق تانیا به تمرینات تروریستی بود.
عروس داعش کیست؟

او با جان جورج از طریق رسانه های اجتماعی و اینترنت آشنا شد و وابستگی شدید عاطفی آنها به یکدیگر در نهایت منجر به ازدواج آنها در سال 2004 شد.

«تانیا جورجاس» در ادامه داستان زندگی خود را روایت می کند که در سال 2013 به همراه جان جورگاس و 4 فرزندش به سوریه می رود اما چند هفته بعد از جنگ سوریه جان سالم به در نمی برد و به همراه فرزندانشان به انگلیس بازمی گردد. . » تقسیم شده است.

عروس داعش کیست؟

عروس داعش کیست؟

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

  قرارداد فرشاد احمدزاده با پرسپولیس به پایان رسید

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257671

دیدگاهتان را بنویسید