حیف که داخل توالت هواپیما اتفاق افتاد! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، یکی از شرم آورترین صحنه ها بی مسئولیتی والدین در قبال فرزندان به خصوص نوزادان تازه متولد شده است که متاسفانه توسط والدین خود رها می شوند. ماجرایی که اخبار و عکس های غم انگیزش را زیاد نشنیده بودیم این بار در هواپیما تکرار شد و در این قسمت مشروح آن را با هم خواهید خواند.

مسافران در بدو ورود هواپیما را ترک کردند و ماموران فرودگاه که در جریان بازرسی معمول گمرکی در جستجوی هواپیما بودند متوجه چیز عجیبی در داخل سطل با زبانه داخل توالت هواپیما شدند که با تعداد زیادی دستمال کاغذی پوشانده شده بود.

دقت بیشتر آنها پشت صحنه این حادثه غم انگیز را آشکار کرد، چیز عجیب در سطل زباله در واقع یک نوزاد تازه متولد شده بود که با دستمال توالت و خون آغشته شده بود که در توالت ایرباس A330-900 ایر موریس زنده اما زنده رها شده بود.

بلافاصله پس از پیدا شدن نوزاد، لیست مسافران بررسی و یک زن 20 ساله اهل ماداگاسکار دستگیر شد که به گفته مهمانداران در طول سفر وضعیت جسمانی خوبی نداشت. در همین حال نوزاد برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

مادر مظنون که در ابتدا منکر داشتن پسر بود، تحت معاینات پزشکی قرار گرفت و تایید شد که او به تازگی زایمان کرده و وضعیت خوبی ندارد و به همین دلیل توسط پلیس به بیمارستان منتقل شد.

این نوزاد در بخش دیگری تحت مراقبت قرار گرفت و گزارش ها نشان می دهد که خوشبختانه حال وی رو به بهبود است. جزئیات بیشتری در مورد مادر این نوزاد و دلیل آن منتشر نشده است.

  خبر خوب در مورد سهام یک فکر مدرن است

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278006

دیدگاهتان را بنویسید