حکومت شیعی نقش مهمی در پاسداری از مبانی اعتقادی و اعتقادی شیعه دارد/ هدف مسئولان باید دعوت مردم به قرآن و عترت باشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، حجت الاسلام شهیدی مدیر اجرایی دفتر حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در حاشیه این دیدار در گفت وگویی اظهار داشت: این همایش هر ساله در اسفندماه برگزار می شود و به مشکلات اداری رسیدگی می شود. در نظر گرفته شده است.

وی تصریح می کند: بنا به فرمایش آیت الله العظمی جوادی آملی حافظة الله که فرمودند راه رسیدن به اهل بیت علیهم السلام از هر طرف باز است و ما را نیز به این راه دعوت کردند، لذا هدف از خدمات مرجع دینی و علمی آیت الله العظمی جوادی آملی دعوت مردم به قرآن و عترت باشد.

حجت الاسلام شهیدی گفت: حضرت استاد در بیانیه ای خطاب به کارکنان دفتر فرمودند که هدف این است که در این دفاتر باز باشد تا مردم به شما آقایان مراجعه کنند و از شما درس بگیرند و جامعه به این ترتیب حفظ شود. در واقع وظیفه این خدمات است، با تقویت پیوند قرآن، عترا و حوزه با مردم، مردم باید به دین ایمان بیاورند و در صحنه بمانند، زیرا به فرموده حضرت امیر (ع) در نامه ای به مالک می گوید: توده ها ستون دین هستند.

وی با بیان اینکه حکومت شیعی نقش مهمی در حفاظت از مبانی اعتقادی و اعتقادی شیعیان دارد، گفت: به همین دلیل باید تلاش کرد تا اسلام واقعی و ناب را از چنین مراجعی به دست آورد.

حجت الاسلام شهیدی در تشریح وظایف مسئولین گفت: پاسخگویی به شبهات عقیدتی، فلسفی، علمی و تفسیری از وظایف دولت است و کارشناسان حاضر در این خدمت سعی می کنند از مبانی فکری و نظری آیت الله ها استفاده کنند. جوادی آملی به شبهات و سؤالات مختلف تفسیری و اعتقادی پاسخ قاطع و محکم داده است و با توجه به جایگاه علمی معظم له انتظار دیگری نمی رود.

  قیمت به دلار قیمت به یورو و قیمت به پوند شنبه 28 مارس 1400 + جدول - تفکر مدرن

وی درباره اهمیت برگزاری نشست هم اندیشی مدیران ادارات بیان کرد: به منظور پاسخگویی بهتر به مراجعین به ادارات، نشست هم اندیشی مدیران و کارکنان ادارات مرجعیت هر ساله در اسفندماه برگزار می شود و طی آن مشکلات و مشکلات ادارات برگزار می شود. دفاتر آدرس داده شده است.

وی با اشاره به آموزش ضمن خدمت در این همایش گفت: طرح آموزش ضمن خدمت در قالب سمینارهای آموزشی از ساعت 7 تا 17 برگزار می شود.

حجت الاسلام شهیدی گفت: این همایش تا فردا پنجشنبه ادامه دارد و پذیرای همه کارکنان دستگاه های خدماتی برای بهره گیری از دیدگاه های خود در خصوص پیشرفت فعالیت ها هستیم.

وی گفت: آخرین قسمت برنامه سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین استاد مرتضی جوادی آملی است که فردا بعد از نهار و شام در خدمت ایشان خواهد بود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276798

دیدگاهتان را بنویسید