حوزه آموزش مهمترین زیرساخت کشور است

در جلسه همفکری مدارس سمای اردبیل مطرح شد.

30735 979 فقط خبر

معاون آموزشی عمومی و فنی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: مهمترین زیرساخت کشور حوزه آموزش است و افسران آموزش و پرورش در این زمینه نقش بسزایی دارند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از اردبیل، بهنام خانی زاده در نشست مدارس سمیع اردبیل اظهار کرد: معتقدم مهم ترین زیرساخت کشور حوزه آموزش و پرورش است و ما مسئولان آموزش و پرورش داریم. نقش مهمی در این زمینه دارد. لذا به تمامی مدیران، معاونین و معلمان تاکید می کنم که تمامی فعالیت هایی که در مدرسه انجام می دهند به گونه ای برنامه ریزی کنند که این برنامه ها دارای کارنامه فرهنگی باشد.

وی با بیان اینکه اقدامات لازم انجام شده و آمادگی کامل برای اجرای همه برنامه های آموزشی را داریم، تصریح کرد: طبق دستور مقام معظم رهبری هفت مرحله از ابلاغیه گام دوم انقلاب باید در مدارس شکل بگیرد. . از معلمان مدارس می خواهم اسناد دستی مانند سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب و برنامه پنج ساله تعالی دانشگاه را با دقت مطالعه کنند. .

مهمترین زیرساخت کشور حوزه آموزش است

معاون آموزشی عمومی و فنی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با بیان اهمیت و نقش معلمان و معاونان مدارس گفت: در تمامی فعالیت های علمی، پژوهشی و آموزشی دست یاری به سوی شما دراز می کنیم و خواهان ارتقای پیشرفت هستیم. دانشجویان با هم رئیس این دانشگاه، دیوار بین مدارس و دانشگاه را برمی داریم و از امکانات این دانشگاه برای افزایش کیفیت آموزشی استفاده می کنیم. از شما می خواهم که آموزش مبتنی بر حافظه را با یادگیری مبتنی بر مهارت جایگزین کنید تا یادگیری عمیق تر شود.

  تسلیت اندیشه معاصر به مدیر عامل پارسینه سرکارخانم شیخ الاسلامی - اندیشه معاصر

خانی زاده با تاکید بر اجرای بخشنامه کربانیان در تمامی مقاطع تحصیلی گفت: با برنامه هایی که داریم رابطه اولیا، معلمان و دانش آموزان را احیا کرده ایم و به گونه ای تلاش کرده ایم تا کیفیت آموزش را بالا ببریم و از کیفیت به کمیت برسیم. . شوراهای جدید تشکیل می دهیم و شوراهای راکد مانند شورای پژوهش و فرهنگ را فعال می کنیم.

جامعه با سلاح علم و خرد پیشرفت می کند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نیز گفت: خداوند متعال قلم را شایسته سوگند دانسته و در اختیار اساتید قرار داده تا با آن تدریس کنند. پیامبر اسلام نیز به خود می بالد که معلم بشریت است.

مهمترین زیرساخت کشور حوزه آموزش است

فرشید سلیمی افزود: اولین جامعه ای که کودک بعد از خانواده وارد آن می شود مدرسه است و در آنجا نیازهای اجتماعی خود را فرا می گیرد، تربیت اجتماعی او این گونه شکل می گیرد و هیچ جامعه ای اگر به سلاح علم و دانش مجهز نباشد پیشرفت نمی کند. .

وی با تاکید بر اینکه باید به دانش آموزان درست اندیشی را بیاموزیم، ادامه داد: باید سعی کنیم ویژگی های مهم اجتماعی مانند انصاف، احترام، مطالبه گری و… را معرفی کنیم. در مدارس، و فعالیت های فوق برنامه مانند تشویق به مطالعه باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/4121/

دیدگاهتان را بنویسید