حوادث امروز کشور، جلوه عینی بزرگترین تقابل انقلاب اسلامی و نظام در حال زوال است

فرمانده کل سپاه:

42317 840 فقط خبر

سرلشکر سلامی گفت: اتفاقاتی که امروز در کشور ما می افتد دقیقاً جلوه عینی بزرگترین تقابل انقلاب اسلامی و نظام در حال زوال است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه صبح امروز (پنجشنبه 21 مهر) در همایش سراسری جهادگران دانشگاه تبیین ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت این شهید بزرگوار گفت: پیامبر اسلام (ص) و امام جعفر صادق (علیه السلام). : مفتخرم که در این لحظات حساس و سرنوشت ساز انقلاب اسلامی در جمع اساتید ممتاز دانشگاه های کشور حضور دارم که به زندگی جوانان علم می بخشند و آفریننده زیرساخت های فکری و ذهنی هستند. جامعه جوان کشورمان و با تلاش علمی مبتنی بر اندیشه و تفکر الهی و انقلابی جامعه جوان موظفیم در آینده درخشان تمدن نوظهور اسلام در عصر جدید نقش های بزرگی را بپذیریم.

وی افزود: اتفاقاتی که امروز در کشور ما رخ می دهد دقیقاً جلوه عینی بزرگترین تقابل انقلاب اسلامی با نظام رو به زوال سلطه است و جوهره اصلی این تقابل راهبردی، مقابله جهل و شعور است. منشأ و ریشه این اختلالات درست در مرکز و قلب یک سیستم تسلط مبتنی بر هوش دقیق قرار دارد. این نبردی است که از خیابان های شهرهای ما تا واشنگتن، نیویورک، لندن، تل آویو، ریاض و امثال آن پایتخت ها امتداد دارد.

وی افزود: «درگیری در نقاط دورافتاده در مناطق مختلف شهرهای ما اتفاق نمی‌افتد، این درگیری در بخش عظیمی از این جهان رخ می‌دهد.» این جنگ فراتر از درگیری، فراتر از دیوارها و مرزها است. هر چند که مسائل و درگیری بین آنها شدید است. شما فکر می کنید که آنها متحد و متحد هستند، اما دل هایشان پراکنده است، اما ظاهراً جبهه ائتلاف عظیمی را برای تغییر تاریخ، صحنه سیاست جهانی و تغییر جغرافیای سیاسی جهان و تغییر هندسه سیاسی و امنیتی تشکیل داده اند. قدرت در جهان

  جسد یک منتقد مدل معروف پوتین پیدا شد - تفکر مدرن

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: دنیا از ساختاری پوسیده و قدیمی به سازمانی جدید در حال حرکت است. آنچه امروز می بینید تمرکز شکست های پی در پی و پی در پی نظام حکومتی در بیش از چهار دهه انقلاب اسلامی است. این به معنای انتقام ضخیم ناشی از انباشت شکست هایی است که منجر به مارپیچ نزولی قدرت سیستم سلطه می شود.

وی ادامه داد: اتفاق بزرگی که افتاده این است که اندازه واقعی قدرت دشمن در طول زمان کاهش یافته است، ما در یک نظام استبدادی با شیب بسیار شدیدی در میزان کاهش قدرت در طول زمان مواجه هستیم که اساساً این است. به دلیل از دست دادن قدرت ارعاب دشمن.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه زمانی که انقلاب اسلامی اتفاق افتاد مهره های شطرنج سیاسی دشمن گم شد، تصریح کرد: اولین پیام این بود که آمریکا نمی تواند از نظام های سیاسی متحدان خود و نظام های سیاسی متکی به آمریکا حمایت کند. آمریکا می تواند به سرعت سقوط کند. این سوال برای آمریکایی ها بسیار سخت بود و برای آنها تئوری ایجاد کرد.

وی افزود: با ظهور انقلاب اسلامی رعب و وحشت در دل همه متحدان آمریکا نشست و همزمان مشعل های امید در ملت هایی که خواهان رهایی از سلطه آمریکا بودند روشن شد. اولین واکنش سیستماتیک و سازمان یافته دشمن به این تغییر موازنه نظامی بود. تصور جهانی این بود که این جنگ که به معنای واقعی آن در جغرافیای سیاسی جهانی به راه افتاد، در سطوح اقتصادی و عملیات روانی جهانی بود. در سطح نظامی با ارتشی سازمان یافته مواجه بودیم که همه نیروها از آن حمایت می کردند. پس این یک جنگ جهانی و یک ملت بود.

  سابقه واکسن تقلبی آسترازنکا در ایران چه بوده است؟

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سفارت آمریکا که یک خانه جاسوسی است قبلاً اشغال شده بود و دیپلمات های جاسوسی به اسارت درآمدند، گفت: آمریکایی ها مستقیماً با نیروهای دلتا حمله کردند. پایگاهی را که آمریکایی ها مستقیماً از آنجا به یکی از کشورهای همسایه پرواز کرده بودند، از نزدیک دیدم. سپس، بیش از بیست سال پیش، وقتی با هلیکوپتر بر فراز این پایگاه پرواز کردم، شهری را دیدم که کاملاً مجهز و مجهز به تجهیزات آمریکایی بود. تصور کنید تقریباً نیمی از شهر تهران همه تجهیزات آمریکایی بود و از فرمانده پرسیدم اینجا چه کار می کنید و گفتند اجاره ای هستند.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها در کشورها حضور می‌یابند و پایگاه‌های قدرت را همین‌طور گسترش می‌دهند. نیروی دلتا که ویژه ترین، مجهزترین، مدرن ترین، فنی ترین و تاکتیکی ترین یگان ویژه جهان است، از آنجا به پرواز درآمد و در طبس مورد اصابت طوفان شن قرار گرفت و سوخت. این عملیات پس از بیدار شدن رئیس جمهور آمریکا در نیمه شب شکست خورد. این شکست دیگری بود که پتانسیل قدرت دشمن را کاهش داد، یعنی اعتماد به قدرت را از بین برد.

سرلشکر سلامی با اشاره به شعاع نفوذ ابرقدرت ها گفت: ابرقدرت ها شعار واقعی نفوذ قدرت یعنی شعاع واقعی و به صورت اعداد مختلط دارند. قدرت دشمن ما دقیقا یک عدد مختلط است یعنی بخشی از این قدرت واقعی مثلا تعداد ناوهای هواپیمابر، ناوهای هواپیمابر، لشکرها، موشک های کروز و بالستیک و سایر استعدادهای فیزیکی قابل محاسبه و روشن شدن است. . با این حال، این واقعیت فیزیکی قدرت دارای شعاع تأثیر است که به آن کره یا فضای تأثیر می گویند، به این معنی که حجم تأثیر آنها فراتر از برد فیزیکی سلاح است.

وی افزود: انقلاب اسلامی نفوذ خود را کاهش داد، یعنی وزن این قدرت و دامنه آن را کم کرد. حتی اگر فیزیک نیرو را لمس نمی کرد، اثر نیرو را از بین می برد. اعتبار در عالم قدرت مهم است، اما اعتبار قدرت و پذیرش آن اعتبار مهمتر از خود قدرت است. ابتکار جمهوری اسلامی ایران این بود که اعتماد به قدرت نظامی و قدرت سیاسی دشمن در گرو دو اهرم قدرت نظامی است که رفتار نیروهای نظامی زیردست را تنظیم می کند و دیگری قدرت سیاسی است. جمهوری اسلامی ایران حوزه های نفوذ این دو قدرت را از بین برده است و این بدان معناست که اعتماد به قدرت سیاسی آمریکا در جهان مانند گذشته به رسمیت شناخته نمی شود و این بدان معناست که خریدار این قدرت نسبت به گذشته کاهش یافته است. گذشته.

  صائینی: بیماری قلبی بزرگترین تهدید برای سلامت مردان ایرانی است

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: جنگ بار دیگر به کاهش اعتبار قدرت آمریکا در جهان کمک کرد. هم قدرت سیاسی و هم قدرت نظامی. به معنای واقعی، آمریکایی ها مسئول مدیریت سیاسی جهانی جنگ در حمایت از رژیم بعث عراق بودند، آنها در کار و کمک های اطلاعاتی آمریکایی ها شریک بودند، حتی در عملیات استنچ ریگان، عراق را از لیست حامیان خارج کردند. تروریسم و ​​ایجاد روابط سیاسی نیز کار آنها بود. وقتی این جنگ نابرابر جهانی با پیروزی انقلاب اسلامی به پایان رسید، بار دیگر سقوط آزاد در این شعاع نفوذ آمریکا رخ داد. همانطور که به جلو می رویم، استراتژی مهار مضاعف که در دوره کلینتون اتفاق افتاد نیز شکست خورده است. باید گفت هرچه جلوتر می‌رویم، آمریکایی‌ها با شکست‌های استراتژیک پی در پی در جهان قبل از انقلاب اسلامی مواجه هستند که نه تنها رابطه ما با آمریکا را تغییر می‌دهد، بلکه رابطه کل دنیا با آمریکا را نیز تغییر می‌دهد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید