حمله هوایی اسرائیل به غزه/ 8 فلسطینی کشته و 50 زخمی شدند

منابع خبری فلسطینی از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه و شهادت یکی از فرماندهان ارشد جنبش جهاد اسلامی خبر داده اند.

2197 719 فقط خبر

من گزارش میدم گروه جهانی خبرگزاری آنا، ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه امروز جمعه عملیات موسوم به «صباح صدوق» را آغاز و به اهدافی در نوار غزه حمله کرد.

در همین رابطه خبرگزاری شهاب گزارش داد که اشغالگران به یک بلوک مسکونی در برج فلسطین در خیابان الشهداء در غرب شهر غزه حمله کردند.

اشغالگران اسرائیلی از ترس حملات موشکی و راکتی مقاومت فلسطین از شهرک نشینان ساکن در اطراف نوار غزه خواستند در مراکز و پناهگاه های امن مستقر شوند.

همزمان شبکه المیادین از حمله رژیم صهیونیستی به شرق خان یونس خبر داد و اعلام کرد که اطلاعات حاکی از هدف قرار گرفتن خودرویی در شرق غزه است.

شبکه خبری الجزیره به نقل از رسانه های صهیونیستی گزارش داد در این حمله هوایی یکی از مواضع جنبش جهاد اسلامی هدف قرار گرفت.

برخی منابع خبری فلسطین نیز گزارش دادند که یکی از افسران «سرایا القدس» (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی) هدف این حمله هوایی رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

در همین حال منابع عبری اعلام کردند که «تیسیر الجباری» فرمانده سرایا القدس هدف این حملات بوده و کشته شده است.

منابع خبری فلسطین نیز گزارش دادند که در حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به نوار غزه، «تیسیر الجباری» فرمانده منطقه شمال در سرایا القدس به شهادت رسید.

وزارت بهداشت غزه گزارش داد که تعداد کشته شدگان حملات رژیم صهیونیستی به غزه به 8 نفر از جمله یک کودک پنج ساله و 50 زخمی افزایش یافت.

  دختر 25 ساله ای که دنیا را ترک کرد خود را حلق آویز کرد! - اندیشه معاصر

جنبش جهاد اسلامی فلسطین و سوریه قدس شاخه نظامی جنبش جهاد شهادت طیسر الجباری در جنایت هوایی رژیم صهیونیستی را تسلیت گفت.

از سوی دیگر سخنگوی رژیم صهیونیستی مدعی شد که در حمله این رژیم به نوار غزه 15 تن از فعالان و رهبران جهاد اسلامی از جمله تیسیر الجباری کشته شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید