حمله نظامیان صهیونیست به اردوگاه فلسطینیان در کرانه باختری

منابع خبری بامداد جمعه از حمله نظامیان صهیونیست به اردوگاه فلسطینیان در جنوب شرقی بیت لحم در کرانه باختری و درگیری با آنها و دستگیری چند نفر خبر دادند.

2080 935 فقط خبر

من گزارش میدم گروه جهانی خبرگزاری آنا، نظامیان رژیم صهیونیستی صبح جمعه به اردوگاه الدحیشه واقع در جنوب شرقی بیت لحم حمله کردند.

بر اساس این گزارش، نظامیان صهیونیست پس از حمله به این اردوگاه، دو فلسطینی به نام های «حمزه السیفی» و «صالح الجیدی» را ربودند.

همچنین در ایست بازرسی نزدیک شهرک طولکرم، نظامیان صهیونیست «عماد ریحان» از اسرای آزاده فلسطینی را دستگیر کردند.

نظامیان صهیونیست در قدس اشغالی یک فلسطینی را پس از ضرب و شتم دستگیر کردند.

حمله نظامیان صهیونیست به اردوگاه فلسطینیان در کرانه باختری

دستگیری فلسطینیان توسط نظامیان صهیونیست بامداد چهارشنبه و پنجشنبه در مناطق مختلف کرانه باختری ادامه یافت و 22 فلسطینی دستگیر شدند.

هراس و وحشت نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی از شهادت یک جوان فلسطینی به نام ضرار ریاض الکفرنی در شامگاه دوشنبه در حمله تروریست های صهیونیستی به اردوگاه جنین است.

علاوه بر شهادت این جوان فلسطینی در حمله رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین، شیخ «بسام الساعدی» از مقامات ارشد جنبش مقاومت جهاد اسلامی در جنین توسط نیروهای صهیونیست دستگیر و مجروح شد. شکم در درگیری با نیروهای صهیونیست.

پیش از این نیز شاخه جنین از گردان قدس رژیم صهیونیستی را به حملات تلافی جویانه تهدید کرده بود.

تیپ قدس افزود: هرگز در مقابل حمله دشمن صهیونیستی به شیخ بسام الساعدی از رهبران جهاد اسلامی سکوت نخواهیم کرد و اجازه نمی دهیم آب به حلق صهیونیست ها وارد شود.

  نتایج اولیه آزمون فارغ التحصیلی هفته جاری اعلام می شود

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید