حمله موشکی و پهپادی سپاه به مقر تروریست های تجزیه طلب

33268 331 فقط خبر

پایگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه پاسداران کره با موشک های دقیق و پهپادهای مخرب به مقر تروریست های تجزیه طلب حمله کردند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از آغاز مرحله جدید عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهداء (علیه السلام) علیه مواضع و ستادهای ضدانقلاب خبر داد. گروه های تروریستی ایرانی در مناطق عمیق شمال عراق.

متن آگهی به شرح زیر است:

به نام خدا

ملت شریف و قهرمان ایران اسلامی

همانطور که در پیام روز شنبه (2/7/1401) آمده است، پس از تذکرات لازم به مسئولان منطقه شمال عراق از طریق منابع مربوطه برای شکستن فعالیت گروهک های تروریستی ضد ایرانی مرتبط با استکبار جهانی در و با نادیده گرفتن این درخواست مشروع و مشروع که مربوط به تداوم حضور گروهک ها و حملات تروریستی در مناطق مرزی جمهوری اسلامی ایران و حمله به برخی پایگاه ها و پاسگاه های مرزی کشورمان و همچنین حمایت از فتنه های اخیر است. قرارگاه رزمندگان حمزه سیدالشهدا (علیه السلام)، نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مقرها و مراکز استقرار آنها در مناطقی از منطقه را هدف حملات توپخانه‌ای قرار دادند.

از آنجایی که در این مدت بقایای گروهک های تروریستی ضد انقلاب پس از متحمل شدن تلفات در منطقه پراکنده و تهدید امنیت و آرامش مردم عزیز کشورمان همچنان باقی است، از صبح امروز (چهارشنبه 6/7/1301) مرحله جدید عملیات رزمندگان اسلام علیه مواضع، مقر و پادگان گروه‌های مذکور در عمق منطقه شمال عراق با استفاده از یگان‌های موشکی و بدون سرنشین نیروی زمینی سپاه و آتش سنگین و ترکیبی از موشک‌های نقطه‌ای و حمله و انهدام. پهپادها ضربات مهلکی به آنها وارد کردند که متعاقباً مشروح عملیات و تلفات و خسارات آن به اطلاع دشمنان ملت ایران خواهد رسید.

  Login To The State Site Mostbet: Access To Mostbet Via Internet Sites And Vk

بار دیگر تاکید می شود که این عملیات تا رفع موثر تهدید و متلاشی شدن مقرهای گروه های تروریستی و انجام وظایف و مسئولیت های خود در منطقه، قاطعانه ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید