حمله موشکی به عناصر مرتبط با امارات در شبوه / 40 کشته و زخمی – تفکر مدرن

به گزارش المسیره، سخنگوی نیروهای مسلح یمن، نیروهای یمنی اعلام کردند که نیروهای یمنی از موشک های بالستیک برای هدف قرار دادن تجمع بزرگ مزدوران مرتبط با امارات و داعش در استان شبوه استفاده کرده اند.

بر اساس این گزارش، یحیی به سرعت اعلام کرد که موشک بالستیک شلیک شده به هدفی که تجمع بزرگی از مزدوران امارات و داعش بود، اصابت کرده است. به گفته وی، در این عملیات بیش از 40 مورد مرتبط با امارات کشته و زخمی شدند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن همچنین گفت تعدادی از سرکردگان مزدور امارات در میان کشته شدگان این عملیات هستند. این عملیات همچنین تعدادی خودروی زرهی مرتبط با امارات را هدف قرار داده و منهدم کرد. این عملیات در شهر اصیلان در شبوه انجام شد.

پیشتر المیادین به نقل از منابع آگاه یمنی اعلام کرد که ارتش این کشور در پی تهدید انصارالله به حمله مجدد به امارات از مواضع خود در استان شبوه عقب نشینی کرده است.

بر اساس این گزارش، عقب نشینی نیروها و مزدوران اماراتی موسوم به «تیپ امالک» شکستی آشکار برای مقامات این کشور است. در این گزارش همچنین آمده است: جابجایی نیروها پس از شکست ها و خسارات سنگین در برابر نیروهای یمنی صورت می گیرد.

فرودگاه بین المللی ابوظبی در هفته های اخیر پس از تهدید مکرر انصارالله امارات به هدف قرار دادن مراکز حساس در صورت تجاوز بیشتر، هدف قرار گرفته است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257870

  بهره برداری از آبرسانی روستای کلهرود

دیدگاهتان را بنویسید