حمله مشترک گمرک به آبراموویچ؛ این رفتار بزدلانه است – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought ، رومن آبراموویچ، مالک روسی چلسی شب گذشته در اظهاراتی غافلگیرکننده اعلام کرد که کنترل باشگاه خود را به متولیان بنیاد خیریه چلسی واگذار خواهد کرد. رومن آبراموویچ اخیراً به دلیل روابطش با ولادیمیر پوتین پس از حمله روسیه به اوکراین مورد انتقاد قرار گرفته است و بسیاری خواستار برکناری او از چلسی شده اند. گری نویل نیز رفتار رومن آبراموویچ را دوست نداشت و از مالک ثروتمند چلسی انتقاد کرد.

گری نویل گفت: «شاید وقتی من و بسیاری دیگر این بیانیه را دیدیم، فکر کردند که این یک حرکت انسان دوستانه و کار درستی برای مالک چلسی است. اما وقتی به خیریه های چلسی نگاه می کنید، مشخص می شود که آنها چلسی را اداره نمی کنند. من فکر می کنم یکی از هوشمندانه ترین کارهایی که رومن آبراموویچ در 20 سال گذشته انجام داده این است که درباره اتفاقات اخیر صحبت و اظهار نظر نکند.

این بیانیه که شب گذشته منتشر شد، به جای پاسخ به ابهامات، سوالات جدیدی را مطرح کرد. در هر صورت به نظر من این رفتار بزدلانه است و کاملاً واضح است که خود رومن آبراموویچ باشگاه را اداره می کند. صاحبان 6 باشگاه اول از دنیای واقعی دور هستند و معتقدند که می توانند یک تیم روابط عمومی هوشمند در اطراف خود ایجاد کنند و ما را با کلمات تخیلی فریب دهند.

متاسفانه این روش جواب نمی دهد. غیرممکن است که سازمان خیریه چلسی باشگاه را اداره کند و من واقعاً نمی دانم چرا رومن آبراموویچ این اظهارات را مطرح کرد. اگر می خواست چیزی بگوید، باید می گفت که آیا از جنگ در اوکراین حمایت می کند یا خیر.

  آخرین خبر افزایش حقوق مستمری بگیران به همراه حقوق فروردین; (1401/01/20) - اندیشه معاصر

من نمی توانم باور کنم که تعداد زیادی از روس ها از این جنگ حمایت کنند. من نمی توانم باور کنم که حتی اگر از خود رومن آبراموویچ بپرسید، او از حامیان صمیمانه این رویداد است. همه از اوکراین حمایت می کنند، چیزی که دیشب در گودیسون پارک دیدیم واقعا تکان دهنده بود. من مطمئن هستم که امروز دوباره این اتفاق خواهد افتاد و هواداران چلسی و لیورپول از اوکراین حمایت خواهند کرد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277361

دیدگاهتان را بنویسید