حمله دزدان به علی دایی و دخترش سخنان عجیب یک گردنبند دزد علی دایی + جزئیات – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، این متهم جوان که سابقه سرقت و زورگیری دارد، هنگام پرسه زدن در محله های فقیر نشین تهران به همراه یکی از دوستان سابقش گردن بند بسته بود.

عصر روز هفتم آبان ماه سال گذشته، زمانی که علی دایی و دخترش از دفتر خود در خیابان آصف زعفرانیه خارج شدند، به او نزدیک شدند و گردنبندش را گرفتند. چهار روز بعد دزد جوانی به نام فرشید دستگیر شد. وی علاوه بر سرقت گردنبند طلای علی دایی به سرقت گردنبند بیست شهروند تهرانی دیگر نیز اعتراف کرد.

این تا زمانی بود که همدستش از کشور فرار کرد و ماموران نتوانستند او را دستگیر کنند. سرانجام پرونده این متهم برای رسیدگی در شعبه 1148 دادگاه بعثت تهران ارسال شد. پرونده همدست فراری او همچنان در دادسرای سرقت تهران در جریان است. در آن جلسه، متقاضیان از عفو خودداری کردند. علی دایی نبخشید و خواستار مجازات متهم شد.

متهم در دادگاه با بیان اینکه از ارتکاب سرقت ها پشیمان است، گفت: معتاد شیشه بودم و همین باعث شد دوباره دست به سرقت بزنم. علی دایی را می شناختم که بهترین مهاجم فوتبال کشورمان است. من شیفته فوتبال بودم و آن را دنبال می کردم. من و دوستم فراری مدتی است که در تهران گردنبند می زنیم. آن شب هم دنبال شیئی بودیم که دزدی کنیم که با دیدن گردنبند مردی رفتم پشت سرش و گردنبند را گرفتم. اگر می دانستم علی دایی است این سرقت را انجام نمی دادم.

گردنبند طلای او را که 150 میلیون تن ارزش داشت نصف قیمت فروختیم. در دوران زندان پشیمان شدم و از شاکیان و اسطوره فوتبال عذرخواهی کردم. متهم پس از محاکمه به زندان بازگشت و قاضی به اتهام شرکت در سرقت های آزار دهنده و 74 ضربه شلاق به پنج سال و نیم حبس تعزیری محکوم شد و علیدی و سایر شاکیان مجرم شناخته شدند.

  هنر امام خمینی (ره) در دمیدن روح به ملت اسلام / مسلمان شدن من ناگهانی نبود

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1254874

دیدگاهتان را بنویسید