حمله به ایران اسلامی با واکنش بسیار غم انگیزی مواجه خواهد شد

در شرکت کارکنان و خانواده های کارکنان پایگاه شکاری شهید نوژه

رئیسی: حمله به ایران اسلامی با واکنش بسیار تأسف آور مواجه خواهد شد

من گزارش میدم اعتدالآیت الله سیدابراهیم رئیسی صبح روز پنجشنبه با حضور در قرارگاه شکاری شهید نوژه ضمن بازدید از یگان های فعلی و خلبانان F4 این پایگاه از دو دستاورد دفاعی نیروی هوایی ارتش رونمایی کرد.

رئیسی در جمع افسران و خانواده های آنان در پایگاه نوژه با بیان اینکه این پایگاه در دفاع مقدس بسیار خوب می درخشد، گفت: هوشیاری قرارگاه نوژه نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی در راستای خنثی سازی توطئه ها بود. اغتشاشات علیه انقلاب اسلامی

دکتر رئیسی تصریح کرد: خلبانان سرافراز این پایگاه با رشادت و ریسک در عرصه های مختلف تکیه گاه بزرگی در دفاع مقدس بودند. یکی از دلخوشی های رزمندگان در جبهه های دفاع مقدس پس از توکل به خدا، پشتیبانی آنها به ویژه از پایگاه چاقو بود.

آیت الله رئیسی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این استان به ویژه شهید همدانی گفت: در دنیایی که بسیاری از مردم هزینه های زیادی را صرف تبلیغات و تبلیغات می کنند، نام ائمه و شهدا به لطف خداوند و عشقی که وجود دارد. در قلب مردم برای آنها، همیشه وجود دارد در بسیاری از زبان ها وجود دارد.

رئیس جمهور همچنین با ادای احترام به شهدای ارتش از جمله کرانی، بابایی، صیاد شیرازی و خلبانان جان باخته ارتش، گفت: شهدا صدای بلندی داشتند و خداوند دلها را به سوی آنها معطوف کرد.

رئیسی با ابراز خرسندی از بازسازی دقیق نیروهای مسلح پس از پایان جنگ، تصریح کرد: در واقع با درایت فرمانده معظم کل قوا پس از سال ها دفاع مقدس، نیروهای مسلح به خوبی بازسازی و آماده شدند. از کل ایران اسلامی دفاع کنید». نکته مهم در این روند این بود که این آمادگی بدون نیاز به متخصصان خارجی و با تکیه بر توان متخصصان و نخبگان نیروهای مسلح انجام شد که ایستادگی کردند و صنعت دفاعی را تا مرز خودکفایی رساندند. .

  ماجرای ترور بیولوژیک نادر طالب زاده چه بود؟ + فیلم

رئیس جمهور با اشاره به اقدامات فنی و تخصصی انجام شده در پایگاه نوژه گفت: این اقدامات در راستای خودکفایی کشور است. اگرچه بیشترین تحریم ها و تهدیدها در حوزه هایی مانند صنایع دفاعی و انرژی هسته ای است، اما بیشترین پیشرفت را نیز در این دو حوزه شاهد هستیم و مشخص می شود که نیروهای مسلح نه تنها تحریم ها را دور می زنند، بلکه آنها را نیز خنثی می کنند.

رئیسی با اشاره به ویژگی های پایگاه نوژه در دوران انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و بازسازی نظامی پس از جنگ تحمیلی گفت: پرندگان این پایگاه باید همیشه آماده پرواز باشند. جاهایی که به هر نحو نظام و کشور ما را تهدید می کنند باید بدانند که از دید نیروهای مسلح ما خارج نیستند.

رئیس جمهور با بیان اینکه تحولات نظامی منجر به تولید قدرت در کشور شده است، خاطرنشان کرد: دشمن ناظر تحرکات و آمادگی نیروهای مسلح است و اینطور نیست که نمی خواهد اقدامی علیه ما انجام دهد اما نمی تواند انجام دهد. پس چون در نیروهای مسلح توانایی، دقت و اراده داریم.

دکتر رایضی تاکید کرد: فرمانده معظم کل قوا و ما به عنوان دولت بارها اعلام کرده ایم; برای هر کسی که بخواهد به کشور حمله کند عمیقا متأسف خواهیم شد.

رئیسی همچنین به اهمیت حضور نیروهای مسلح در آب های آزاد و بین المللی اشاره کرد و این اقدام را اقدامی برای ایجاد امنیت و استحکام دانست.

رئیس جمهور با تبریک به خانواده های خدمتگزاران حاضر در پایگاه نوژه تصریح کرد: بسیاری از موفقیت های خدمتگزاران و کارکنان این پایگاه مرهون حمایت خانواده های آنان است.

  بیماری که با ورزش قابل درمان نیست؟ - اندیشه معاصر

رئیسی با اشاره به نقش نیروهای مسلح در حل مشکلات مردم گفت: امروز در کشور جنگ نداریم، اما ارتش و سپاه در سیل، زلزله و کرونا به مردم خدمت می کنند. سپاه با مردم است.

دیدگاهتان را بنویسید