حمایت از طرح بازخرید کارمند متقاضی به صورت ویژه و مرحله ای

1089434 فقط خبر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اهواز، داریوش جاوید در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان، اظهار کرد: افزایش حقوق کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1401 به میزان 30.9 درصد و اعضای هیات علمی بر اساس رتبه معلم بین 29 تا 48 این یک درصد بود.

وی افزایش حقوق دانشگاه آزاد اسلامی را بیشتر از دولت اعلام کرد و افزود: افزایش حقوق کارکنان دولت تنها 10 درصد است.

جاوید که به عنوان نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان خوزستان در جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده بود، گفت: سرانه هر دانشجو در دانشگاه های دولتی 56 میلیون تومان است در حالی که این سرانه در دانشگاه آزاد اسلامی است. 8 میلیون است؛ دانشگاه آزاد اسلامی علیرغم اینکه از بودجه دولتی استفاده نمی کند، توانسته در ارائه آموزش مجازی به دانشجویان، خوابگاه ها و سلف سرویس دانشجویی و … پیشرو باشد.

در ادامه این جلسه پس از بررسی بودجه سال آینده دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان، ارائه برنامه های عملیاتی مشخص، افزایش درآمد شهریه و غیر شهریه، ارائه ساز و کار کاهش هزینه های پرسنلی و پشتیبانی.

معاون مدیریت و توسعه منابع دانشگاه آزاد اسلامی از حمایت این دانشگاه از طرح بازخرید کارکنان متقاضی به صورت ویژه و معوق و انتقال یا انتصاب کارکنان به سایر استان های کشور به منظور هدایت هزینه ها خبر داد. .

در این نشست علی افروس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان گزارشی از فعالیت های یکساله این دانشگاه ارائه و وضعیت بودجه و ارزیابی آن در سال 1401 را تشریح کرد.

در حاشیه این جلسه اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان به بررسی نحوه پذیرش دانشجو عراقی با توجه به ظرفیت این استان و دانشگاه آزاد پرداختند و پیشنهادات پیگیری برای پذیرش رشته های پزشکی و نیمه تخصصی را دادند. حوزه های پزشکی شهرستان ها که باید آنها را به مراکز درمانی جذب کند، بحث و تبادل نظر شد و در پایان جلسه پیشنهادات و تصمیمات بودجه با رای اعضا به تصویب رسید.

  ایست قلبی بازیکن الوکره در نیمه اول بازی! - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید