حل مشکل تولید ناکافی تاکسی سمند در فرآیند نوسازی ناوگان فرسوده

1053528 فقط خبر

به گزارش گروه مردمی خبرگزاری آنا، مهدی اسماعیل بیگی با بیان این موضوع از نارضایتی برخی از صاحبان تاکسی های فرسوده خبر داد که سعی در انجام امور بانکی و واریز پول خود داشتند اما نتوانستند تاکسی سمند را جایگزین کنند. و گفت: از اردیبهشت ماه سال پس از توقف اپلیکیشن تاکسی سمند و پژو به دلیل عدم تولید، تحویل بیش از 900 دستگاه تاکسی سمند تولیدی ایران خودرو (که فرآیند مالی و قراردادی آنها نیز منجر به صدور فاکتور شده است) بوده است. مشکلات ناشی از ممنوعیت شماره گذاری

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران افزود: از ابتدای بروز این معضل، پیگیری های لازم برای رفع آن و رفع آن از طریق تعامل با نهادهای ذیربط در وزارت کشور، وزارت حراست و سازمان ملی استاندارد انجام شده است. به سفارش روزانه سازمان تاکسیرانی تهران بوده است.

وی تصریح کرد: این اقدامات پس از گذراندن مراحل مختلف منجر به تشکیل جلسه ای با معاون صنایع حمل و نقل وزارت حراست شد و در این جلسه مقرر شد موضوع توقف تحویل 900 دستگاه تاکسی سمند در تهران با توجه به آن حل شود. در انتظار توافق با سازمان ملی استاندارد است که با تحقق این امر، تا دو هفته آینده تاکسی ها به صاحبان تاکسی های فرسوده تحویل داده می شود.

اسماعیل بیگی به تاکسیرانان پایتخت قول داد که جمعی از مسئولان سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با تمام توان بر فعالیت ها و مشکلات معیشتی آنها نظارت داشته و تلاش مضاعف خود را برای رفع هرچه سریعتر مشکلات موجود مضاعف کنند.

  کشف سرنوشت گنجی نفیس در شهری سوخته + عکس - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4172/

دیدگاهتان را بنویسید