حل مشکلات صنعت قطعه سازی در چارچوب «طرح نظارت»

1089317 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از گلپایگان، حامد معصومی در دیدار با محسن زینلی مدیرعامل شرکت صنعتی قائم فراز کوشا گفت: حدود 10 درصد از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان را دانشجویان دانشگاهی تشکیل می دهند. . این واحد دانشگاهی با جهت دهی به تحقیقات دانشگاهی و بهره گیری از توان علمی اعضای هیات علمی آماده همکاری با شرکت قائم فراز کوشا در رفع مشکلات صنعت قطعه سازی خودرو تحت طرح نظارت خود می باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان با تشریح مزیت های طرح های تحقیقاتی و نظارتی به عنوان محور همکاری هدفمند دانشگاه و صنعت، افزود: طرح پژوهشی یک ایده تحول آفرین در آموزش عالی کشور است که در حوزه اسلامی اجرا می شود. دانشگاه آزاد و در این طرح با حضور دانشجویان در محیطی واقعی به تربیت دانشجویان مهارت محور با ارتقای کیفیت آموزشی توجه ویژه ای شده است.

تعامل صنعت و دانشگاه یک ضرورت مسلم در حل چالش های تولید است

محسن زینلی مدیرعامل شرکت صنعتی قائم فراز کوشا نیز از رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی در اجرای طرح های پژوهشی و نظارتی در حوزه توسعه پیوند صنعت و دانشگاه استقبال کرد و گفت: تعامل بیشتر صنعت و دانشگاه در رفع چالش های پیش روی تولید است. ضرورتی انکارناپذیر است و این شرکت صنعتی به عنوان یک مجموعه صنعتی با رویکرد علم محور در برنامه تحقیق و توسعه خود نگاه ویژه ای به استفاده از ظرفیت علمی دانش آموختگان توانمند و ظرفیت اعضای هیات علمی دانشگاهی دارد.

انتهای پیام/4121/4062/

  نگرانی صهیونیست ها از سفر پوتین به تهران/ آمریکا: تحریم های بیشتری علیه روسیه اعمال خواهیم کرد

دیدگاهتان را بنویسید