حضور 3 رشته ورزشی برای افراد دارای معلولیت در بازی های کشورهای اسلامی

1084958 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، بازی های کشورهای اسلامی از 18 تا 27 مردادماه در قونیه ترکیه برگزار می شود و 3 رشته ورزشی ویژه افراد دارای معلولیت (شنا، ژیمناستیک و تنیس روی میز) برای اولین بار در آن حضور دارند. در این دوره از بازی ها . اولین گروه کاروان در پاراشانا است که چهارشنبه 21 مردادماه عازم قونیه می شود و مسابقات ورزشکاران نیز 25 تا 30 مردادماه برگزار می شود. علی امینی، شاهین ایزدیار، سینا دیگمی نژاد، ابوالفضل ظریف و محمد کریم زاده پنج ورزشکار اعزامی به این بازی ها هستند. علیرضا ایزدی (سرمربی)، حمید حسنی سعدی (سرمربی)

گروه دوم کاروان، تیم چتربازان است که 25 مردادماه، یکشنبه عازم قونیه می شود و رقابت های نمایندگان کشورمان در این رشته در روزهای 19 تا 22 مردادماه برگزار می شود. هادی نوری، سینا منشازاده، رمضان بیابانی، منیر السادات حسینی، مریم یاورپور و فرزانه اصغری (مختلط بانوان و آقایان)، غلامرضا رحیمی، اصغر زارعی نژاد، محمدرضا عامری و سامیه رحیمی (زنان و آقایان) 11 ورزشکار به این بازی ها اعزام می شوند. مجید کوهتری (سرمربی)، جبرئیل عبادی و لیلا سحایی فر (سرمربی)

همچنین نمایندگان کشورمان در رشته تنیس روی میز چهارشنبه 28 مرداد وارد قونیه می شوند و مسابقات آنها 22 تا 24 مردادماه برگزار می شود. فاطمه محمدی و فاطمه اعتصامی نیا (پایه دهم)، سامیه مصطفوی و پگا کلخوردی (پایه هشتم و نهم)، مهدی معصومی و جواد فولادی (پایه پنجم) و حمید شیخ زاده و امین صادقیان (پایه چهارم) 8 پاراتنیس اعزامی به بازی های کشورهای اسلامی هستند. کشورها.

سید ابراهیم واقفی و راضیه دستغیب (سرمربی)، سیما لیموچی (مدیر فنی)

  کنترل دیابت با مصرف این ادویه محبوب - تفکر مدرن

پنجمین دوره بازی های همبستگی دولت اسلامی از 27 مردادماه با برگزاری مراسم افتتاحیه به طور رسمی آغاز و تا 27 مرداد ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید