حضور 18 شرکت عضو پارک فناوری پردیس در نمایشگاه محصولات فناورانه ایران در ونزوئلا

رئیس مرکز توسعه کسب و کار فناورانه پارک فناوری پردیس خبر داد؛

30218 689 فقط خبر

رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس گفت: نمایندگان 18 شرکت عضو پارک فناوری پردیس در نمایشگاه محصولات فناوری ایران در ونزوئلا حضور دارند تا نمونه هایی از محصولات خود را برای فروش به این کشور ونزوئلا ارائه کنند.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، میلاد صدر هانلو; رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس گفت: نمایشگاه دستاوردهای فناورانه جمهوری اسلامی ایران در ونزوئلا فرصت مناسبی برای شرکت های فناور و دانش بنیان ایرانی است تا آخرین دستاوردهای خود را که قابل فروش به این کشور ونزوئلا است ارائه کنند. و سعی در برقراری ارتباط موثر داشته باشند و توسعه بازار بین المللی خود را با شرکت های این کشور محقق سازند.

میلاد سرخانلو نماینده پارک فناوری فردیس در غرفه ویژه پارک در این نمایشگاه گفت: پس از بازدید نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا از پارک فناوری فردیس در ماه های اخیر و علاقه وی به حضور پارک فناوری فردیس به عنوان یکی از پارک های فناوری فردیس. فعالان فعال اکوسیستم فناوری، نوآوری و کارآفرینی ایران در ونزوئلا نیز از این فرصت برای حضور در بازار آن کشور استفاده کردیم.

وی ادامه داد: پارک در پاسخ به درخواست رئیس جمهور ونزوئلا تصمیم گرفت به عنوان یک گروه فعال تجربیات خود را در اختیار این کشور قرار دهد تا بتواند از این تجربه برای توسعه فناوری خود استفاده کند.

صدر هانلو گفت: ونزوئلا و کشورهای آمریکای لاتین و آمریکای جنوبی شرایط بسیار مناسبی برای توسعه بازار بین المللی محصولات فناوری شرکت های پارک فناوری پردیس دارند و شرایط خوبی ایجاد شده است تا شرکت های عضو پارک و سایر شرکت های فناور کشور. می توانند از ظرفیت این بازار برای فروش محصولات خود استفاده کنند

  ویدیوی جنجالی تتلو/ دختران 18 ساله در ترکیه! - اندیشه معاصر

رئیس مرکز توسعه کسب و کار فناوری پارک فناوری پردیس گفت: هدف از حضور پارک در این نمایشگاه نمایش و ارائه دستاوردها و فرصت های شرکت های عضو به عنوان بزرگترین پارک فناوری کشور و منطقه است. کشور ونزوئلا و معرفی اکوسیستم فناوری ونزوئلا با قابلیت های پارک فناوری پردیس و معرفی برخی. این یکی از محصولات شرکت های این پارک است که قابلیت صادرات به کشورهای آمریکای جنوبی و آمریکای لاتین را دارد.

صدرخانلو تصریح کرد: یافتن شرکت های مناسب برای همکاری با اعضای پارک و حمایت از توسعه فعالیت ها و بازارهای شرکت های عضو به ویژه در حوزه بهداشت و درمان از جمله دارو و تجهیزات پزشکی، صنعت نفت. گاز و پتروشیمی یکی از اهداف مهم ما است. از این رو نمایندگان 18 شرکت عضو پارک با حضور در این نمایشگاه نمونه محصولات خود را برای فروش به طرف ونزوئلا ارائه کردند و مذاکرات مختلفی در این زمینه در 2 روز ابتدایی نمایشگاه انجام شد.

وی تاکید کرد: برگزاری جلسات مختلف با شرکت های خصوصی ونزوئلا که ظرفیت همکاری با شرکت های پارک فناوری پردیس را دارند از مهم ترین برنامه های ما در این نمایشگاه است تا با کسب اطلاعات و نیازهای این شرکت ها بتوانیم به توسعه فعالیت ها کمک کنیم. و همکاری شرکت های پارک با کشورهای ونزوئلا.

رئیس مرکز توسعه کسب و کار فناوری پارک فناوری پردیس تاکید کرد: مذاکراتی نیز با بخش دولتی ونزوئلا انجام شده است تا نمایندگان هر یک از حوزه های حاضر در نمایشگاه بتوانند به طور مستقیم با وزارتخانه های ونزوئلا وارد تعامل شوند. یکی از مشتریان اصلی محصولات شرکت های پارک باشد تا این وزارتخانه ها از ظرفیت و توانمندی های شرکت های پارک استفاده کنند.

  باقری در مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان در رومانی به مدال برنز دست یافت

صدر هانلو گفت: همچنین به دنبال امضای توافقنامه ای با دولت ونزوئلا هستیم تا پارک فناوری پردیس به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران، مرکز فروش فناوری را در منطقه آمریکای لاتین با مرکزیت ونزوئلا ایجاد کند. کشور. در واقع وجود پارک فناوری پردیس فرصت بسیار مناسبی برای شرکت های فناور این پارک و سایر شرکت های فناور کشور است تا محصولات خود را در منطقه آمریکای لاتین به فروش برسانند.

رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس ادامه داد: در حال حاضر مذاکرات اولیه با شرکت های ونزوئلایی در حوزه های بهداشت و درمان، نفت، گاز و پتروشیمی انجام شده است و امیدواریم بتوانیم تفاهم نامه ها و تفاهم نامه هایی را با این شرکت ها امضا کنیم. این شرکت ها و دولت ونزوئلا تا پایان نمایشگاه. همچنین قصد داریم پس از پایان نمایشگاه به مذاکرات همکاری با شرکت های ونزوئلا ادامه دهیم.

وی بیان کرد: حضور در نمایشگاه هایی که منحصراً برای جمهوری اسلامی ایران یا تعداد محدودی از کشورها برگزار می شود فرصت بسیار طلایی برای ارائه کامل توانمندی های شرکت ها با تمرکز و توجه بالا به مخاطبان است.

به گفته صدرخانلو، حضور در این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای شرکت های فناور ایرانی است تا بدون واسطه با وزارتخانه ها و موسسات دولتی و خصوصی ونزوئلا به طور مستقیم تعامل و مذاکره کنند. بنابراین شرکت هایی که حضور کاملتر و موثرتری در این نمایشگاه دارند می توانند از این فرصت به نحو بهتری استفاده کنند و توسعه بازار آنها محقق شود.

وی تصریح کرد: حضور در کشورهایی که ظرفیت و تقاضای بیشتری دارند و کشش بازار در این کشورها مناسب است، ابتدا به توسعه شبکه های ارتباطی شرکت های عضو پارک کمک می کند. سپس منجر به صادرات مستقیم شرکت‌های عضو پارک می‌شود و در نهایت می‌تواند از صادرات غیرمستقیم شرکت‌های عضو پارک از طریق موضوعاتی مانند تغییر برند و تولید مشترک حمایت کند.

  حقوق معوقه سربازان باید ماه آینده پرداخت شود

لازم به ذکر است نمایشگاه ویژه ایرانیان در ونزوئلا که به محصولات دانش بنیان و خلاق تولید شده در ایران اختصاص دارد با حضور 82 شرکت ایرانی و 50 مجتمع فناورانه ونزوئلایی در این کشور در حال برگزاری است. در این نمایشگاه 500 محصول از 150 شرکت دانش بنیان و فناور به نمایش گذاشته شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید