حضور کامل ذوب آهن اصفهان در گام دوم رویداد فناوری

1076853 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از لنجان، سیدمسعود داودی در نشستی تعاملی با مدیران ارشد ذوب آهن اصفهان به تشریح رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان در گام دوم رویداد فناوری دانشگاه آزاد اسلامی بسیار موفق تر خواهد بود.

وی افزود: در پی ابلاغ بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری، دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ریزی مدون خود را آغاز کرد که منجر به تهیه و تدوین سند تحول و تعالی این دانشگاه شد و با این ابلاغیه دانشگاه آزاد اسلامی وارد شد بنابراین این دانشگاه به عنوان مهد انقلاب، مطابق با برنامه ها و اهداف انقلاب، تمدن را مد نظر قرار داده و با تقویت علم و فناوری و زمینه سازی برای بهره برداری، به دنبال حمایت از پروژه های علم محور است. از افراد دانش بنیان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لژان با تاکید بر عزم ملی و همکاری صنایع بزرگ و کوچک در این رویداد بزرگ، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد همگرایی بین نقاط مختلف کشور، این رویداد را گام دوم آزاد اسلامی نامید. دانشگاه با شعار هزاران گروه پژوهشی و زیرساختی، هزار ایده و استارت آپ و هزار شرکت فناوری و خلاق.

توسعه و تدوین دانش فنی در راستای بومی سازی

مدیر تحقیق و توسعه ذوب آهن اصفهان همچنین بر بومی سازی صنایع تاکید کرد و گفت: توسعه و تدوین دانش فنی به سمت بومی سازی یکی از اهداف ذوب آهن اصفهان است، بنابراین اگر واردات قطعات و تجهیزات را در آینده تسهیل کند، رقابت پذیری خواهد بود. برای شرکت‌های داخلی: «بنابراین پیشنهاد می‌شود که آموزش عالی کشور از معلمان معتبر جهانی برای آموزش و ارتقای مهارت‌های دانش‌آموزان دعوت کند.

  رضایان گل کاشت / السیلیه تعجب کرد - اندیشه مدرن

مرتضی شیرین پرور گفت: پروژه های قابل ساخت باید به کارشناسان و پژوهشگران داخلی سپرده شود. شرکت ذوب آهن اصفهان در صورت نیاز از توانمندی و ظرفیت شرکت های دانش بنیان، پژوهشگاه ها و دانشگاه ها استفاده خواهد کرد و پیشنهادات پژوهشگران بر اساس معیارهای مشخص مورد ارزیابی قرار می گیرد. این شرکت به همراه دانشگاه با تربیت کادر متخصص و در راستای بومی سازی در صنعت فولاد گام های بلندی برخواهد داشت و همواره منشا خدمات ارزنده فراوانی برای کشور بوده و وابستگی آن را به بیگانگان کاهش داده است. قراردادهای باز بر اساس نیاز شرکت برای تسریع در روند همکاری بین دانشگاه و صنعت تعیین می شود.

وی ادامه داد: اساتید، پژوهشگران و مبتکران می توانند به سایت ذوب آهن اصفهان، بخش تحقیق و توسعه، بخش نمایشگاه مجازی مراجعه کرده و پس از مشاهده نیاز ذوب آهن اصفهان، بر اساس اطلاعات ارائه شده، خلاصه ای از توانمندی های خود را بارگذاری کنند.

دانشگاه ها از این صنعت حمایت می کنند

معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان همچنین با تاکید بر اینکه دانشگاه باید از صنعت حمایت کند، خاطرنشان کرد: پیوند دانشگاه و صنعت برای موفقیت بیشتر ایجاد می شود و در این راستا دانشگاه و صنعت دست به دست هم می دهند تا بخشی از این صنعت ایجاد شود. فعالیت های علمی و انجام اقدامات آنها به صورت مشترک و هماهنگ. بنابراین در این بین دانشگاه آزاد اسلامی با اعتباری که در کشور دارد و تعاملات بسیار خوب خود می تواند نگاه خود را به فولاد تغییر دهد و از صنعت استان صیانت کند.

  امکان جذب افراد بالای 40 سال از ارتش روسیه / ورود اتباع خارجی به ارتش روسیه قانونی می شود

علیرضا رضوانیان توضیح داد: شرکت ذوب آهن اصفهان با دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان همکاری می کند و برنامه هایی را حفظ می کند که منجر به کاهش هزینه ها و کاهش واردات می شود. ما در دانشگاه خواهیم بود تا در رویداد مرحله دوم شرکت کنیم و از آن حمایت کنیم.

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید