حسین زاده نابغه فرهاد مجیدی در استقلال

حسین زاده نابغه فرهاد مجیدی در استقلال

بر اساس گزارش ها اعتدالدو تیم استقلال و مس رفسنجان سه شنبه شب در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود استقلال در رفسنج به پایان رسید.

علی حاج اکبری بازیکن سابق کرمانی استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد شاگردان فرهاد مجیدی در این دیدار اظهار کرد: استقلال در این فصل بازیکنان خوبی جذب کرد و توانست نقاط ضعف سال قبل را پوشش دهد. مهمترین دلیل موفقیت استقلال کسب اعتماد به نفس و یافتن شخصیت برنده بود. از طرفی بازیکنان خارجی خوبی هم گرفت که به این تیم کمک کردند تا قهرمان شود.

وی افزود: قبل از این مسابقه شخصا فکر می کردم با توجه به نهایی شدن مسابقات قهرمانی استقلال، این تیم از نظر انگیزه دچار مشکل می شود. استقلال تلاش کرد که نبازد اما مس چیزی برای از دست دادن نداشت. با این حال استقلال بازی بسیار خوب و حساب شده ای انجام داد. در این بازی نباید از ارزش های حسین زاده غافل شد. او واقعا بازیکن بزرگی است.

بازیکن سابق استقلال با تمجید از حسین زاده گفت: جای تعجب است که چرا دیگر برای حسین زاده در تیم ملی بها داده نمی شود. علاوه بر این، جذب حسین زاده نبوغ فرهاد مجیدی را نشان داد که چقدر او را می شناسد. حسین زاده چندان محبوبیتی نداشت اما فرهاد مجیدی این بازیکن را جذب کرد. از طرفی البته جذب قاسمی نژاد اشتباه بود و من مخالف بودم چون این بازیکن 32 ساله دیگر انگیزه ندارد. این بازیکن جوان با این انگیزه به استقلال و پرسپولیس می آید که نامش مطرح شود اما این موضوع در مورد بازیکنی در سن و سال قاسمی نژاد صدق نمی کند.

  زمانی که رویداد «عصر امید» کودکان را جذب می کند

حاج اکبری درباره عملکرد مس مقابل استقلال گفت: فکر می کردم کپر رفسنجان بهتر بازی کند چون هفته گذشته 2 بر صفر صنعت نفت را شکست داد و روحیه خوبی داشت اما استقلال واقعا نشان داد که تیمی است که شایسته قهرمانی در این فصل است. “

وی در پاسخ به این سوال که چرا استقلال در هفته های اخیر عملکرد بهتری داشته است، توضیح داد: چون استقلال به معنای واقعی هفته به هفته پیشرفت می کرد. وقتی استقلال برد خیلی ها می گفتند تیم خوب بازی نمی کند اما من همیشه می گفتم تیم برنامه دارد. دفاع خوب نیز یکی از تاکتیک های فوتبال است. اخیرا این تیم اعتماد به نفس پیدا کرده و علاوه بر پیروزی ها فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشته است.

پیشکسوت فوتبال کرمانی در آستانه پایان لیگ بیست و یکم درباره عملکرد تیم های استان کرمان در این رقابت ها گفت: تیم های صنعتی با عظمتی که توانستند دوندگی داشته باشند مشکل مالی به خصوص گلگوتا نداشتند. یک کشور. آقای سعد محمدی مدیرعامل سابق شرکت ملی مس در کرمان خدمت بزرگی به فوتبال کرد و همیشه دید خوبی داشت و دست هیات ورزش را باز گذاشت.

حاج اکبری ادامه داد: گل گهر اگر حواشی که برایش ایجاد می شد نمی توانست شرایط بهتری در جدول رده بندی داشته باشد. این اتفاق در وضعیت روحی و روانی بازیکنان این تیم تاثیر زیادی داشت چرا که دیدند امتیازهایی که برای آن زحمت کشیدند توسط گل گهر کم شد. اگر هفت امتیاز از گل گهر کسر نشود و از وضعیت روحی تیم کاسته نشود، گل گهر برای دوم یا سوم می جنگد. مس بازتر از گلگوتا بود و هر بازیکنی را که می خواست می گرفت. به همین دلیل انتظار داشتیم که او نتیجه بهتری بگیرد چون هر بازیکنی را که می خواستند به خدمت گرفتند.

  امضای تفاهم نامه بین هلال احمر و قوه قضائیه / پیشگیری از آسیب های اجتماعی محور اصلی همکاری مشترک

وی در نهایت درباره کمرنگ شدن حضور بازیکنان بومی در گلگهر و مس و تمرین این دو تیم در تهران گفت: خدا رحمت کند ناصرخان را که در کرمان بود مرا دید و پیدا کرد. ناصرخان شهرداری راکمن را به بازیکنان داخلی معرفی کرد و فوتبال کشور را به من نشان داد. مردم با دیدن بازیکن بومی شهرشان احساس بهتری دارند و این تیم برایشان ارزش بیشتری دارد.

پیشکسوت فوتبال کرمان افزود: می گویند باید مثل فوتبال مدرن رفتار کنیم و از بازیکنان خارجی استفاده کنیم. این اشتباه بزرگی است که خودمان را با فوتبال اروپا مقایسه کنیم. همه خوبن جذب نشدن بازیکنان خارجی برای ایجاد حرف و حدیث بهانه ای شده است برای حضور بازیکنان خارجی در باشگاه ها.

حاج اکبری گفت: اکنون نام رفسجان کپر در تیم است اما تهرانی ها حضور دارند و بازیکنان بومی در این تیم حضور ندارند زیرا بهانه فوتبالی بودن را دارند. این باعث می شود ارزش این تیم برای مردم رفسنج از بین برود. البته شرایط در گلگهر کمی متفاوت است چرا که کالانوی در کرمان سابقه مربیگری داشت و به همین دلیل از بازیکن بومی در تیمش استفاده می کند. به همین دلیل قلعه نویی در سیرجان رواج دارد.

وی توضیح داد: فکر می کنم در رفسنجانی مدیران باشگاه مقصرند که بازیکن بومی در تیم نمی خواهند. مردم رفسنجان همدیگر را می شناسند و اگر بازیکن بومی در تیم باشد ارزش تیم برایشان بیشتر است. حالا مردم تیم را بیشتر می بینند. در چنین مواقعی ممکن است مدیران برنامه ای برای حضور بازیکنان بومی در تیم خود داشته باشند اما اگر مربی را باز بگذارند، مربی برای مشکلات کمتری سراغ بازیکنان خارجی می رود.

  قیمت خودروهای ایران خودرو امروز چهارشنبه 3 فروردین 1401 + جدول - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید