حرکت جدید باشگاه پژوهشگران جوان به سوی دانشگاهی کارآفرین و مهارت محور

1087832 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از یزد؛ سید امیرعباس علومی رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد یزد با اشاره به ظهور خلاقیت دانشجویان مستعد و نخبه در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی و کارآفرینی و تقویت استعدادهای آنان در راستای پاسخگویی به امور پژوهشی و صنعتی وی با بیان اینکه این باشگاه به عنوان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در یزد، یکی از اهداف اصلی است، آمادگی خود را برای عضویت دانشجویان فعال و نخبگان دانشگاه های استان اعلام کرد.

وی در ادامه به فعالیت های انجام شده توسط باشگاه و انجمن های علمی اشاره کرد و اظهار داشت: بر اساس رسالت دانشگاه در یک سال اخیر بیش از یکصد دوره و رویداد آموزشی، مهارتی و عملی اعم از ایده و راه اندازی برگزار شده است. up که با استقبال بی نظیر دانشجویان مواجه شد.

یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد واحد یزد با اشاره به اینکه در سال گذشته مجوز تاسیس انجمن های علمی پرستاری، مهندسی پزشکی و صنایع غذایی صادر شد، اظهار داشت: مجوز تاسیس انجمن های علمی مهندسی صنایع، مدیریت. ، مشاوره، معماری و میکروبیولوژی صادر شده است.

علومی همچنین مشارکت اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه را مورد تاکید قرار داد و گفت: اعضای باشگاه علاوه بر فعالیت های علمی و انتشار مقالات پژوهشی، گام های بلندی در جهت رفع مشکلات و رفع نیازهای صنایع مختلف برداشته اند. در همین راستا با نیروگاه سیکل و فولاد هرمزگان قرارداد منعقد شد و اتحاد یزد منعقد شد.

وی این مهم را در راستای سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی خواند و ابراز امیدواری کرد که این باشگاه بتواند زمینه تبدیل از قالب آموزش محور به اشتغال دانش بنیان و تقویت فعالیت های شبکه ای منسجم و هم افزا را در راستای تحقق آن فراهم کند. با بسترهای کاری دانشگاه آزاد اسلامی در پنج سال آینده.

  نان حمام خون اصغر فرهادی با اکران فیلم در سرزمین های اشغالی کجاست/ حقوق بشر مورد توجه برخی سلبریتی هاست؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید