حذف اختلالات ترافیکی / هوشمندسازی و استفاده از فناوری چه تاثیری بر مدیریت ترافیک خواهد داشت؟

1005256 فقط خبر

سردار سید کمال هادیان فر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان فرج در گفت و گو با خبرنگار پلیس آگاهی پلیس آگاهی پلیس و تاثیر آن بر روند ترافیک گفت: مدیریت ترافیک برای ما موضوع مهمی است و زیرساخت های کشور اهمیت بیشتری دارد -انعطاف پذیر. ، 38 میلیون خودرو ندارد و باید متناسب با زیرساخت ها شرایطی را برای استفاده از فناوری های جدید ایجاد کنیم.

وی گفت: در این منطقه 8 دستگاه خدمات رسان در جاده ها و شهرها مانند پلیس راهور، سازمان راهنمایی و رانندگی، اورژانس، هلال احمر و غیره. مسئول و موظف به ارائه خدمات هستند. ما دچار مشکل هستیم و در این زمینه به دنبال افزایش نیروی کار متناسب با این حجم و حجم در کشور نیستیم و در این زمینه باید از فناوری های روز استفاده کنیم.

لزوم استفاده از فناوری ها، تجهیزات و تجهیزات در پلیس راهنمایی و رانندگی / چه تجهیزاتی برای مدیریت ترافیک در کشور مورد نیاز است؟

هادیانفر گفت: باید از فن آوری و ما می توانیم از تجهیزات مدرن استفاده کنیم و در حال حاضر تمام دنیا از سیستم در زمینه ترافیک اینترنتی خود استفاده می کنند، همچنین همه از دوربین ها، فناوری، هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم های ماهواره ای و … استفاده می کنند. در زمینه مدیریت بهتر ترافیک اما ما و سایر دستگاه ها در این مدیریت چالش داریم و باید از تجهیزات و فناوری در حوزه هوشمندسازی استفاده کنیم.

رئیس پلیس راه فراجا با بیان اینکه باید از دوربین های موبایل ثابت، پهپاد در جاده ها، تجهیزات ماهواره ای در جاده های کشور استفاده کنیم، گفت: این امر محقق شده و در چند سال اخیر کارهای خوبی انجام داده ایم که کافی نیست. و ما باید گام های بزرگتری برداریم و از بخش خصوصی بیشتر استفاده کنیم.

  افزایش حقوق معلمان با اجرای طرح رتبه بندی چگونه خواهد بود؟ / معلم چقدر حقوق می دهد؟ - اندیشه معاصر

کمک سکتور خصوصی در زمینه بهبود وضعیت کشور

وی گفت: بخش خصوصی به صورت داوطلبانه در این زمینه کمک می کند و با سرمایه گذاری و نگهداری، پول محصول خود را نیز دریافت می کند. در پلیس راهنمایی و رانندگی در حوزه اطلاعاتی گام های بلندی برداشته ایم و کارهای خوبی در این زمینه انجام شده است و در زمینه ابزارآلات دستی در آخرین روزهای جریمه هستیم. خودرو موجود و در دسترس است.

هادیانفر ادامه داد: یکی از خواسته های ما از بیمه ها این بود که دیگر کارت بیمه فیزیکی صادر نشود و بتوانیم با کد ملی و شماره ثبت به دست راننده برسیم.

آخرین جزئیات اسکیس الکترونیک/ آیا تکنولوژی جایگزین کارهای سنتی شده است؟

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اشاره به الکترونیکی شدن اسکیس الکترونیکی گفت: موضوع اسکیس الکترونیکی نیز در دستور کار قرار دارد و به زودی اجرایی می شود؛ این مشکل هم اکنون در کوم به صورت آزمایشی در حال انجام است و به زودی در سراسر کشور توسعه می یابد.

گفت سیستم کنترل سرعت همچنین طرح پایلوت را در محور سمنان به پایان رساندیم: پلیس راه از جمله افسران پلیس دیگر در منطقه هوشمند سازی او مسئولیت دارد اما هنوز از این بابت خوشحال نیستیم و کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. منابع در این زمینه بسیار تاثیرگذار است و اگر دولت منابع لازم را فراهم کند، می توانیم به سرعت این اقدامات را انجام دهیم.

هادیان فر گفت: سامانه یکپارچه مدیریت حوادث را با بیمه مرکزی خواهیم داشت و طبق آخرین جلسه با بیمه این سامانه را با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهیم کرد و اکنون 60 درصد پیشرفت دارد و با این سامانه مردم تماس با شماره ای در لحظه تصادف و عدم نیاز به تماس در جاده و … جدا.

  چه کسی با طارمی مشورت می کند؟

انتهای پیام/4172/

دیدگاهتان را بنویسید