جو با خیال راحت به این کشورها سفر می کند – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ایرانیان برای سفر به ۴۲ کشور نیازی به ویزا ندارند و تنها با خرید بلیط هواپیما باید وارد دنیای جدیدی شوند! در این مقاله شما را با ۶ مورد از محبوب ترین کشورهایی که ایرانی ها برای سفر به آنها نیازی به ویزا ندارند آشنا می کنیم.

با تور روسیه دیگر نیازی به ویزا ندارید!

با امضای قرارداد دوجانبه «لغو روادید توریستی گروهی» بین ایران و روسیه، اتباع هر دو کشور می توانند بدون ویزا از طریق آژانس های مسافرتی در گروه های 5 تا 50 نفره به ایران و روسیه سفر کنند. بر این اساس ویزای انفرادی باطل نشده است و کسانی که قصد سفر بدون تور به روسیه را دارند باید برای دریافت ویزا به سفارت مراجعه کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این ویزا می توانید به صفحه ویزای روسیه مراجعه کنید.

سفر به عروس از خاورمیانه بدون ویزا!

عروس اهل خاورمیانه از سال 2013 شرایط ویزا را برای شهروندان ایرانی تسهیل کرده است، بنابراین شهروندان ایرانی می توانند به مدت 20 روز بدون ویزا در این کشور اقامت داشته باشند. این مقررات در حال حاضر تحت تأثیر همه گیری ویروس کرونا قرار دارد و سفرهای تفریحی و توریستی به هر دو کشور به حالت تعلیق درآمده است. در این مدت تنها آن دسته از شهروندان ایرانی و لبنانی که دارای ویزای اقامتی، کاری، درمانی، تحصیلی، مولتیپل یا سرمایه گذاری باشند مجاز به ورود خواهند بود.

لغو ویزای عمان برای سفر 14 روزه به این کشور

مسافران ایرانی که قصد سفر به عمان را دارند می توانند تا 14 روز بدون ویزا در عمان اقامت داشته باشند. برای این 14 روز باید 21 ریال عمانی (30 میلیون و 230 هزار تن) در فرودگاه بپردازند. آنها باید پس از این مدت عمان را ترک کنند، زیرا این اجازه اقامت دیگر قابل تمدید نیست.

  انجمن کارگردانان سینمای ایران حذف غیرقانونی فیلم «قاتل و وحشی» از جشنواره فیلم فجر - اندیشه معاصر را محکوم کرد.

ماداگاسکار (جزیره ای در جنوب شرقی آفریقا)

جزیره ماداگاسکار در اقیانوس هند و در سواحل جنوب شرقی آفریقا قرار دارد و چهارمین جزیره بزرگ جهان پس از بورنئو، گرینلند و گینه است. هزاران گونه در این سرزمین افسانه ای زندگی می کنند که در بدو ورود برای ایرانیان اجازه ورود 30 روزه صادر می کند.

وقتی به مالدیو رسیدید ویزا بگیرید!

مجموعه ای از جزایر زیبا و خیره کننده برای گردشگران مشتاق! این کشور در اقیانوس هند واقع شده است، خب ایرانی ها مشکلی برای اخذ ویزای این کشور ندارند و با ورود به فرودگاه این کشور به راحتی برای شما اقامت 30 روزه صادر می کنند.

سفر به مناطق استوایی بدون ویزا!

مروارید شرق آسیا به شهروندان ایرانی اجازه می دهد تا 14 روز بدون ویزا در مالزی اقامت کنند. با این حال، دولت مالزی در سپتامبر 2016، به دنبال بازگشایی مرزهای خود، محدودیت‌هایی را برای اتباع 23 کشور از جمله ایران اعمال کرد. بنابراین مسافران قبل از خرید بلیط برای سفر به آن کشور باید از سفارت مالزی نامه تاییدیه دریافت کنند. مسافران دائمی نیز باید نامه تاییدیه را از طریق وب سایت اداره مهاجرت مالزی دریافت کرده و آن را در فرودگاه به همراه داشته باشند.

45 روز بدون ویزا در گرجستان بمانید!

ایرانیانی که گرجستان را برای سفر توریستی خود انتخاب کرده اند نیازی به ویزا ندارند زیرا این کشور با امضای قرارداد دوجانبه بین ایران و گرجستان ویزای خود را برای گردشگران ایرانی لغو کرده است. و ایرانیان می توانند 45 روز بدون ویزا در گرجستان اقامت داشته باشند.

  خبر مهم برای بازماندگان عدالت؛ سود سهام عدالت را از این طریق دریافت کنید / سهام عدالت چقدر است؟ - اندیشه معاصر

مشکلات ویزا را فراموش کنید!

خب شاید در نگاه اول اخذ ویزای توریستی روسیه و عمان ساده به نظر برسد اما قطعا ویزای انفرادی 30 روزه عمان و سایر ویزای این دو کشور عوارض خود را دارد! پیشنهاد می کنیم با شرکت های مسافرتی تماس بگیرید، نامی شناخته شده و معتبر در زمینه اخذ ویزا، آژانس های مسافرتی به شما کمک می کنند تا مراحل درخواست ویزا را به راحتی طی کنید. در میان بسیاری از شرکت های مسافرتی ویسلند، می تواند تمام انتظارات شما را برآورده کند. به ویزلند اعتماد کنید

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277995

دیدگاهتان را بنویسید