جنگ اسکوچیچ و پورتو برای طارمی در حال بالا گرفتن است! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، شب گذشته تیم ملی فوتبال ایران با برتری یک بر صفر مقابل عراق صعود خود به جام جهانی 2022 قطر را قطعی کرد. تک گل ایران را مهدی طارمی به ثمر رساند.

طارمی برای رسیدن به اردوی تیم ملی در سفر به تهران شرایط بسیار عجیبی را تجربه کرد و کار به جایی رسید که صبح بازی با عراق به هتل محل اقامت ملی پوشان رسید!

طارمی به دلیل شرایط نامساعد جوی استانبول با تاخیری طولانی پرتغال را به مقصد ترکیه ترک کرد اما در شهری در حدود 800 کیلومتری استانبول گیر کرد. یک شب تصمیم نگرفته بود، سپس از راه زمینی به آنتالیا سفر کرد و در نهایت با تاخیر زیاد و خستگی مفرط به ایران بازگشت.

با وجود این اتفاقات، طارمی در دیدار مقابل عراق در ترکیب اصلی قرار گرفت و یک گل برای صعود به جام جهانی به ثمر رساند.

حالا که صعود ایران به جام جهانی قطعی شده، باشگاه پورتو از فدراسیون فوتبال ایران خواسته طارمی را به پرتغال برگرداند!

محتبی هورشیدی سرمربی تیم ملی ایران با تایید این خبر گفت: بعد از اینکه شب گذشته به جام جهانی پورتو رسیدیم، می خواستیم طارمی را به پرتغال برگردانیم.

سرمربی تیم ملی که در برنامه “استادیوم” صحبت می کرد، تاکید کرد که این درخواست علیه دراگان اسکوچیچ سرمربی ایرانی بوده است.

تیم فوتبال پورتو در هفته بیستم لیگ پرتغال در روز یازدهم باخمن به مصاف تیم مار ت تیمو خواهد رفت. در حالی که تیم ملی ایران 12 بهمن به مصاف امارات می رود.

  قیمت خودرو کاهش یافته است - یک فکر مدرن

به گفته هورشیدی، باشگاه آاک یونان همین درخواست را برای سایر بازیکنان تیم ملی ایران از جمله میلاد محمدی و کریم انصاری فرد نیز مطرح کرده است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257589

دیدگاهتان را بنویسید