جنجال عجیب لیگ سوم با امضای مجدی / ردیابی عنصر گمشده در سازمان لیگ

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، رقابت های مرحله نهایی لیگ دسته سوم باشگاه های کشور پس از 17 هفته با جنجال همراه نبود اما هفته پایانی و سرنوشت ساز با جنجال عجیبی همراه بود. شاید با تصور اینکه لیگ دسته سوم از چشم رسانه ها دور است، مدیران فوتبال دست به هر اقدامی بزنند اما این بار شرایط فرق می کند.

در گروه اول مرحله نهایی لیگ دسته سوم باشگاه های کشور، تیم ستارگان مردان پاشا البرز با کسب 5 امتیاز از 33 امتیاز از طریق ارگان های داوری فدراسیون فوتبال صدرنشین است.

دیدار هفته دهم بین بابل دریا و ستارگان مردان پاشا با نتیجه 3 بر صفر به سود مردان پاشا اعلام شد، اعتراض شاگردان البرزی به استفاده از بازیکنی بود که در یک فصل با سه تیم قرارداد بسته بود. خطایی که حتی تیم بابل هم از آن اطلاعی نداشت و مشخص نیست تیم مردان پاشا چگونه به این موضوع پرداخته است. در این زمینه شاید بد نباشد از سازمان لیگ بپرسیم که چگونه با وجود محرومیت، قرارداد بازیکنی که سومین قراردادش در یک فصل بسته شده، به ثبت رسیده و حتی کارت بازی هم صادر شده است.

از همه جالبتر تصمیم اخیر کمیته استیناف در خصوص دیدار تیم مردان پاشا و نوین کشاورز علی آباد در هفته دوم است. شاگردان البرزی نسبت به استفاده از یک بازیکن چهار کارته (شامل کارت های مرحله مقدماتی) در ترکیب جدید کشاورز اعتراض کردند، در حالی که داور مسابقه به بازیکن شماره 27 در زمین کارت زرد نشان داد اما در لیست نهایی، به بازیکن شماره 97 کارت زرد داده شد. با گذشت بیش از 24 ساعت از زمان اعتراضات و اعتراض تیم مردان پاشا، شاگردان نوین کشاورز نیز با ویدئویی ثابت کردند که بازیکنشان چهار کارته نیست و به همین دلیل کمیته انضباطی اعتراض مردان پاشا را رد کرد.

  آغاز ترافیک صبحگاهی پایتخت

شاگردان البرزی به تصمیم کمیته انضباطی در کمیته استیناف اعتراض کردند که این کمیته نیز رای قبلی را تایید کرد اما مردان پاشا با ارسال نامه ای با استناد به تذکر میرشاد مجدی، رئیس فدراسیون فوتبال، بازی را 3 بر صفر کرد. جالبتر اینکه کمیته استیناف تصمیم خود را لغو کرد و این بار بازی نوین کشاورز علی آباد و مردان پاشا در هفته دوم قبل از هفته هجدهم را 3-0 به سود مردان پاشا اعلام کرد در حالی که دو تیم در زمین بازی مساوی بودند. گلها رسیده بودند. دو رای در مجموع 5 امتیاز به تیم مردان پاشا داد که کمک زیادی به صعود این تیم خواهد کرد، هرچند بازی هفته گذشته مقابل آریو بام اسلامشهر دوم نمی تواند خطر بزرگی برای صعود مردان پاشا باشد.

این در حالی است که سایر تیم ها در جریان بازی ها اعتراض کرده اند و با گذشت 24 ساعت از اعتراض به هیچ کدام از آنها به غیر از این بازی و 2 امتیاز قبل از بازی هفته گذشته که به حساب مردان پاشا واریز شده است رسیدگی نشده است.

اگر نظارت عنصر مفقوده سازمان لیگ نیست، چگونه یک تیم با اینکه سازمان لیگ مسئول بحث و جدل بود با عقد قرارداد با بازیکنی که در یک فصل سه تیم داشت و با وجود رد کردن، یک تیم 5 امتیاز از زمین مسابقه گرفت. اعتراض در کمیسیون انضباطی و تجدیدنظر با نامه رئیس فدراسیون فوتبال تغییر کرد. این سوال مطرح می شود که آیا رای استان البرز در انتخابات 17 شهریور تاثیری در نتیجه این اتفاقات دارد؟ سوالی برای پاسخ به میرشاد مجدی.

  از «توی سرت زدم» تا «بیا بزنیم»!

جنجال عجیب لیگ سوم با امضای مجدی / ردیابی عنصر گمشده در سازمان لیگ

جنجال عجیب لیگ سوم با امضای مجدی / ردیابی عنصر گمشده در سازمان لیگ

انتهای پیام/4146

دیدگاهتان را بنویسید